Početna | - Naslovna | KADETI | Vrgorac i Alumnus osigurali plasman u polufinale!

KADETI | Vrgorac i Alumnus osigurali plasman u polufinale!

Danas su kroz jutro odigrani susreti 2.kola na završnom turniru kadetskog prvenstva Hrvatske u Vinkovcima, nakon kojih su poznati prvi sudionici polufinala. Vrgorac je i u drugom kolu ostvario pobjedu, te s maksimalnim učinkom ide u borbe za odličja, a u poslijednjem jutarnjem susretu plasman u polufinale odigurao je i Alumnus, koji će u svojoj u najgorem slučaju biti najbolja drugoplasirana momčad.

U prvom današnjem susretu Split je slavio protiv Kvarnera rezultatom 3:2, te je tako momčad Denisa Lukina pobjedom otvorila nastup na završnom turniru. Kvarner je nakon jučerašnje velike pobjede nad Uspinjačom Gimkom bio na pragu nove velike pobjede i plasmana u polufinale, da bi na koncu ostali praznih ruku. Imao je Kvarner prednost 2:0, da bi Splićani velikim preokretom na koncu došli do pobjede 2:3! U poslijednjoj minuti Kvarner je nakon isključenja Borčića mogao do izjednačenja, no sjajnom obranom Splićane je spasio vratar Vrdoljak. Spomenimo i kako je kod Splita u 5.minuti isključen Zorotović, te će Splićani popodnevni dvoboj protiv Uspinjače Gimke koji odlučuje o plasmanu u polufinale odigrati bez spomenutog dvojca.

Fotografija Futsal akademija Split TOMMY.

U drugom susretu Vrgorac je ostvario novu pobjedu, te je tako prva momčad koja je osigurala plasman u polufinale. Momčad koju s klupe vode vrgoračke ikone Martinac i Kraljević je nakon jučerašnje uvjerljive pobjede protiv Futsal Pule (5:0), danas porazila Brod 035 (3:1), osiguravši tako 1.mjesto u grupi i plasman u polufinale. U poslijednjem susretu ove grupe popodne će se sastati Futsal Pula i Brod 035.

Fotografija MNK Aurelia Futsal.

U poslijednjem jutarnjem susretu Alumnus i Olmissum su podijelili bodove odigravši 1:1. Olmissum je poveo u 4.minuti golom Zeca, a vrijedan bod “studentima” donosi Tarle minutu prije kraja susreta. Alumnus je ovim remijem osigurao plasman u polufinale, jer će u najmanju ruku biti najbolja drugoplasirana momčad. U popodnevnom terminu snage će odmjeriti Olissum i Aurelia, a Omišanima pobjeda jamči plasman u polufinale, dok Aurelia treba uvjerljivu pobjedu kako bi uz povoljne ishode preostalih susreta kao najbolja drugoplasirana reprezentacija izborila polufinale.

Fotografija Å kola futsala MNK Olmissum.

U nastavku Vam donosimo pregled rezultata do sada odigranih susreta, kao i raspored do kraja turnira.

Saša Tomić i Nikola Jelić na završnici Lige prvaka u Kazahstanu

Hrvatski futsal i sudačka organizacija hrvatskog futsala dobila je novo veliko priznanje. Hrvatski sudački dvojac …

VIDEO | Pratimo uživo odlučujuće dvoboje za plasman u polufinale

U Puli je se igra završni turnir juniorskog prvenstva Hrvatske. Nakon jučerašnjih dvoboja gdje su …