Početna | - Naslovna | 1.HMNLŽ | Alumnus nadigrao Split Tommy i ostao sam na vrhu!

1.HMNLŽ | Alumnus nadigrao Split Tommy i ostao sam na vrhu!

Danas je u Lučkom započeo drugi ovosezonski turnir 1.HMNL za žene. Turnir smo najavili na našim stranicama, a u nastavku Vam donosimo pregled danas odigranih susreta.

SUBOTA, 27.01.2018.

MC Plus Sveta Nedjelja – Uspinjača 1:0 (0:0)
Futsal Fiume – Meteora Futsal 1:2 (1:0)
Siscia – Super Chicks 0:7 (0:5)
Kozakiv – Mirlović Zagora 3:8 (2:3)
Alumnus SC Flegar – Split Tommy 5:1 (3:0)
Meteora Futsal – MC Plus Sveta Nedjelja 0:6 (0:3)
Mirlović Zagora – Futsal Fiume 3:6 (2:2)
Super Chicks – Kozakiv 5:1 (2:0)

Danas su odigrani susreti 3.kola, kao i 3 susreta 4.kola! U prvom susretu branitelj naslova MC Plus je tijesno slavio protiv Uspinjače, koja je do ovog susreta imala maksimalan bodovni učinak. Zgoditak vrijedan 3 boda postigla je Pezelj u 23.minuti susreta. U drugom susretu dana Meteora Futsal je preokretom slavila protiv ekipe Futsal Fiume. Riječanke su povele već u 1.minuti kada zabija Čop, a u nastavku Klarić i Mimica donose pobjedu ovosezonskom debitantu u natjecanju. Futsal Fiume je tako i nakon 3 odigrana kola još uvijek bez osvojenog boda. Najuvjerljiviju pobjedu 3.kola ostvarila je ekipa Super Chicks koja je s visokih 7:0 porazila Sisciu. Svakako vrijedi spomenuti da je u pobjedi 7:0 zabijalo 7 različitih igračica. Uvjerljivu pobjedu ostvarila je i Mirlović Zagora koja je rezultatom 8:3 slavila protiv Kozakiva. Nakon ujednačenog prvog poluvremena, Mirlović Zagora je u nastavku slomila otpor Kozakiva i na koncu ostvarila uvjerljivu pobjedu. Hattrick je upisala Petković , dok je 2 gola postigla Rajčić. Derbi kola, ujedno i najzvučniji dvoboj cijelog turnira u Lučkom bio je onaj između dvije vodeće momčadi natjecanja, Alumnus i Split Tommy. Zagrepčanke su slavile s uvjerljivih 5:1 i tako ostale na vrhu kao jedina momčad s maksimalnim brojem bodova. Djevojke Jakova Ungarova susret su odlučile još u prvom poluvrmenu kada na krilima Tomislave Matijević (2 gola) dolaze do nedostižnih 3:0! U nastavku je Alumnus došao do velikih 5:0, a Splićanke su ublažile poraz u poslijednjoj minuti susreta.
MC Plus je u susretu 4.kola uvjerljivo slavio protiv Meteore Futsal. U pobjedi 6:0 dvaput je zabila Stanić, a u listu strijelaca upisale su se još Javorović, Mihić, Maljak i Gaiser. Prvu pobjedu Futsal Fiume je upisala protiv Mirlović Zagore, koja je imala prednost 2:0, da bi Riječanke velikim preokretom došle do prvih bodova. Dvostruki strijelac za Mirlović Zagoru bila je Škvorc, dok je isti učinak za Futsal Fiume imala Sudan. U poslijednjem današnjem susretu Super Chicks su ostvarile novu pobjedu, čime su zadržale priključak s vrhom. U pobjedi 5:1 protiv Kozakiva trostruki strijelac bila je Kurkutović, dok je dvaput zabila Barbir.
Sutra su na rasporedu preostali susreti 5.kola, te dvoboji 6.kola, a u nastavku Vam donosimo raspored.

17:30 Alumnus SC Flegar – Meteora Futsal

Novo Vrijeme Apfel spremno za Elitnu rundu Lige prvaka!

Novo Vrijeme Apfel je spremno za nastup u Elitnoj rundi UEFA Futsal Lige prvaka! Danas …

2.HMNL-jug | Mejaši bolji od Hajduka, Kijevo nadigralo Genius!

Jučer su na splitskim Gripama odigrana dva susreta 6.kola 2.HMNL-jug! Mejaši su u gradskom derbiju …