Početna | - Naslovna | 1.HMNLŽ | Završen turnir u Lučkom, Alumnus jedini stopostotan!

1.HMNLŽ | Završen turnir u Lučkom, Alumnus jedini stopostotan!

Danas je u Lučkom okončan drugi ovosezonski turnir 1.HMNL za žene. Već smo pisali o ishodima susreta odigranih jučer, a danas Vam donosimo pregled danas odigranih susreta, te tablicu nakon 6 odigranih kola.

NEDJELJA, 28.01.2018.

Uspinjača – Alumnus SC Flegar 1:4 (0:2)
Split Tommy – Siscia 18:1 (8:1)
Futsal Fiume – Super Chicks 2:3 (1:0)
MC Plus Sveta Nedjelja – Mirlović Zagora 7:0 (3:0)
Split Tommy – Uspinjača 6:1 (1:1)
Siscia – Kozakiv 2:5 (1:2)
Alumnus SC Flegar – Meteora Futsal 4:2 (1:1)

Nakon jučerašnje pobjede protiv Split Tommyja, Alumnus SC Flegar je današnji dan otvorio pobjedom protiv Uspinjače. U pobjedi 4:1 trostruki strijelac bila je Petra Bračević. Split Tommy je pak deklasirao poslijednjeplasiranu Sisciu s uvjerljivih 18:1, uz čak 11 zgoditaka Monike Conjar.
U prvom susretu 6.kola Super Chicks su slavile protiv Futsal Fiume rezultatom 3:2 uz 2 zgoditka Karle Kurkutović. Branitelj naslova MC Plus je uvjerljivo slavio protiv Mirlović Zagore (7:0), a po 2 zgoditka postigle su Pejić i Pezelj. Novu pobjedu Split Tommy je ostvario protiv Uspinjače. Nakon 1:1 u prvih 20 minuta, Splićanke su otpor “žute podmornice” slomile u nastavku kada predvođene Manjom Rogan (2 gola) dolaze do na kraju uvjerljive pobjede. U dvoboju dvije ekipe bez osvojenog boda, Kozakiv je slavio protiv Siscie rezultatom 5:2! Dvostruki strijelci za Kozakiv bile su Balatinec i Grgić. U poslijednjem susretu turnira u Lučkom, Alumnus SC Flegar je protiv Meteore Futsal nastavio svoj pobjednički niz. Ekipa Jakova Ungarova je nakon 1:1 na poluvremenu otpor protivnika slomile u nastavku, te je i dalje jedina ekipa s makismalnim bodovnim učinkom.

10. Siscia 6 0 0 6 5:75 -70 0

1.HMNLŽ | Alumnus osigurao “jedinicu” za doigravanje!

Jučer je u Sisku započeo treći, ujedno i završni turnir 1.HMNL za žene! Zagrebački Alumnus …

2.HMNL-jug | Pobjede gostiju u prvim utakmicama 12.kola!

Odigrano je prvih 5 dvoboja 12.kola 2.HMNL-jug, a zanimljivo je da su u svih 5 …