Početna | - Naslovna | LNFS | Marinović strijelac u novoj pobjedi ElPozo Murcie!

LNFS | Marinović strijelac u novoj pobjedi ElPozo Murcie!

Dario Marinović se nakon prošlotjednog mirovanja zbog ozljede danas vratio na parket, te je postigao zgoditak u novoj pobjedi ElPozo Murcie. Nakon prošlotjednog remija kod Zaragoze (3:3), ElPozo Murica slavila je danas na svom parketu protiv Cartagene (7:4), no daleko od toga da nije bilo neizvijesno.
Gosti su nakon 13 minuta igre imali velikih 0:3, no Andresito (2), Miguelín i Marinović u poslijednjih 5 minuti prvog poluvremena preokretom donose minimalnu prednost domaćinu nakon prvih 20 minuta. U nastavku je domaćin na koncu došao do samo naizgled uvjerljive pobjede kojom je ostao na 3.mjestu ljestvice, bodovno poravnat s drugoplasiranom Barcelonom, koja je dan ranije tijesno slavila na gostovanju kod Naturpellet Segovie (7:8) iako je početkom nastavka imala uvjerljivih 1:7! Vodeći Movistar Inter će pak kasnije večeras igrati poslijednji susret kola u kojem gostuje kod slabašne Gran Canarie.
Spomenimo i kako je Marinović današnjim zgoditkom zaokružio svoj učinak na 15 prvenstvenih zgoditaka. Marinović je u sjajnoj formi, čemu svjedoči podatak da je u poslijednjih osam prvenstvenih susreta postigao 10 zgoditaka. Već u utorak Marinovića i njegovu ElPozo Murciu čeka novi težak ispit na neugodnom gostovanju kod Jaén Paraíso Interiora, nakon čega će povodom EURO-a usijediti prvenstvena stanka, a Marinović će biti dio reprezentacije Hrvatske koja će sudjelovati u mađarskom Debrecenu na “Turniru 4 nacije”.

Danas u Čileu započinje COPA AMERICA 2019.

Danas u Čileu započinje COPA AMERICA 2019., trinaesto po redu izdanje ovog prestižnog turnira na …

Sutra započinje Glavna runda kvalifikacija za SP!

Sutra započinje Glavna runda kvalifikacija za SP! Uz Grupu 7 kojoj je Hrvatska domaćin u …