Početna | - Naslovna | Hrvatska i u drugom susretu remizirala sa Srbijom!

Hrvatska i u drugom susretu remizirala sa Srbijom!

Hrvatska malonogometna reprezentacija danas je odigrala drugi prijateljski ogled sa Srbijom koji je također okončan neodlučenim ishodom! Utakmica je započela u 13 sati, a nakon zaostatka 3:0 i 4:2 Hrvatska je izborila remi 4:4!
I ovaj je susret poput onog odigranog jučer bio zatvorenog tipa, bez publike i predstavnika medija. Srbija je znatno bolje ušla u susret te je do poluvremena ostvarila veliku prednost (3:0). U nastavku je Hrvatska bolja te dolazi do minimalnog zaostatka (3:2). Srbija je novim golom došla do 4:2, no Hrvatska najprije dolazi do 4:3, a onda u završnici s golmanom-igračem i do izjednačenja (4:4). Spomenimo i kako su za Srbiju strijelci bili Stojković, Kocić, Živanović i Milosavac, dok je sva 4 zgoditka za Hrvatsku postigao Grcić!
Hrvatska je u Srbiji odigrala poslijednje pripremne susrete pred kvalifikacije za EURO koje su na rasporedu za 15 dana u Dubrovniku! Reprezentativci se vraćaju u svoje klubove, te je narednog vikenda na rasporedu 17.kolo 1.HMNL! Slijedećeg tjedna naša će se reprezentacija ponovno okupiti, te će trenirati do početka kvalifikacija u Dubrovniku. Očekuje se da će izbornik Stanković 08.ožujka objaviti popis reprezentativaca za kvalifikacijske oglede, a okupljanje reprezentacije biti će 10.ožujka u Dubrovniku!

2.HMNL-jug | Nove pobjede vodećeg dvojca

Odigrani su susreti 9.kola 2.HMNL-jug, a vodeći dvojac upisao je nove pobjede, te je sve …

Minsk domaćin završnog turnira UEFA Futsal Lige prvaka!

Bjeloruski Minsk biti će domaćin završnog turnira UEFA Futsal Lige prvaka za ovu natjecateljsku sezonu! …