Početna | - Naslovna | Hrvatska i u drugom susretu uvjerljiva protiv Izraela!

Hrvatska i u drugom susretu uvjerljiva protiv Izraela!

Hrvatska futsalska reprezentacija u Izraelu je ostvarila novu uvjerljivu pobjedu protiv domaćina. Nakon jučerašnjih 0:4, izabranici Mate Stankovića još su jednom pokazali kako su znatno bolja reprezentacija. Predvođeni raspoloženim Jelovčićem, Hrvatska je već nakon prvog poluvremena imala jučerašnjih 0:4, da bi na koncu slavili rezultatom 1:5!

IZRAEL – HRVATSKA  1:5 (0:4)

IZRAEL: Dekel Zakif, Ivan Diedunov, Sharon Adani, Adham Mari, Dan Bar-El, Idan Shkolnik, Dimitry Shulkin, Tamir Shkolnik, Adam Cohen, Etienne Jubran, Eshed Delarea, Idan Emergi, Matan Dahadi, Idan Halperin, trener: Avi Kalif

HRVATSKA: Filip Bašković, Luka Perić, David Mataja, Blago Gašpar, Franco Jelovčić, Dario Marinović, Vedran Kazazić, Vedran Matošević, Josip Suton, Kristian Čekol, Marko Gašpar, Matej Horvat, Antonio Sekulić, Žarko Luketin, trener: Mato Stanković

STRIJELCI: 0:1 Jelovčić (1′), 0:2 Marinović (3′), 0:3 Jelovčić (4′), 0:4 Sekulić (11′), 0:5 Čekol (26′), 1:5 Shkolnik (39′)

Hrvatska je sjajno ušla u susret i do vodstva dolazi već u 1.minuti kada Jelovčić na dodavanje Marinovića s lijeve strane pogađa suprotni kut domaćeg vratara za 0:1! U 3.minuti ponovno se trese mreža domaćina. Suton je lijepo proigrao Marinovića koji izlazi sam pred istrčalog vratara Zakifa, obilazi ga i zabija za 0:2! Tu nije bio kraj mukama domaćina, jer već u slijedećoj minuti naša je izabrana vrsta još jednom izigrala protivničku obranu, a Jelovčić na lijepo dodavanje Horvata nije imao težak zadatak zabiti za 0:3! Na novi zgoditak čekali smo do 11.minute kada Hrvatska iz prekida dolazi do 0:4! Dosuđen je slobodni udarac na rubu kaznenog prostora, a izraelska obrana neoprezno ostavlja slobodnog Sekulića na vratnici, te nije imao težak zadatak na dodavanje Jelovčića zabiti za uvjerljivu prednost. Rezultat se nije mijenjao sve do 26.minute kada iz kornera lopta dolazi do Čekola, čiji se udarac s 9-10 metara od vratnice odbija u leđa vratara i završava u mreži za 0:5! Do počasnog zgoditka Izrael dolazi u samoj završnici susreta kada nakon kornera Shkolnik spretno reagira pred Baškovićem i jednu odbijenu loptu posprema u gol za konačnih 1:5!

Novo Vrijeme Apfel spremno za Elitnu rundu Lige prvaka!

Novo Vrijeme Apfel je spremno za nastup u Elitnoj rundi UEFA Futsal Lige prvaka! Danas …

2.HMNL-jug | Mejaši bolji od Hajduka, Kijevo nadigralo Genius!

Jučer su na splitskim Gripama odigrana dva susreta 6.kola 2.HMNL-jug! Mejaši su u gradskom derbiju …