Početna | - Naslovna | Hrvatska nadigrala Nizozemsku rezultatom 4:1!

Hrvatska nadigrala Nizozemsku rezultatom 4:1!

Hrvatska malonogometna reprezentacija nastavlja svoj pobjednički niz u prijateljskim susretima. Nakon dvostrukog trijumfa u Mađarskoj, Hrvatska je pobjedničku seriju nastavila i u Nizozemskoj nadigravši domaćina rezultatom 1:4! Nakon prvih 20 minuta naša je reprezentacija imala prednost 0:2! Mrežu domaćina načeo je Babić u 12.minuti, a već u slijedećoj minuti Perić zabija za 0:2! Prema navodima nizozemskih izvjestitelja, vratar Manuel Kuyk najzaslužniji je što Hrvatska već na poluvremenu nije imala osjetniju prednost. U 2.poluvremenu Hrvatska nastavlja u istom ritmu, te golovima Jelovčića i Horvata dolazi do velikih 0:4! Poraz domaćina ublažio je Mossaoui u 32.minuti za konačnih 1:4!
Sutra će izabranici Mate Stankovića odigrati još jedan dvoboj s Nizozemskom u Roterdamu. Ulaz u dvoranu Topsport je slobodan, a mi se nadamo novoj pobjedi i dobroj igri naše izabrane vrste.

NIZOZEMSKA – HRVATSKA  1:4 (0:2)

STRIJELCI: 0:1 Babić (12′), 0:2 Perić (13′), 0:3 Jelovčić (23′), 0:4 Horvat (28′), 1:4 Mossaoui (32′)

2.HMNL-istok | Osijek Kelme trijumfom u derbiju korak bliže naslovu

Trijumfom u derbiju protiv momčadi Brod 035, Osijek Kelme se učvrstio na vrhu ljestvice 2.HMNL-istok. …

Započeo treći turnir 1.HMNL za žene u “Kutiji šibica”

U zagrebačkoj dvorani “Kutiji šibica” započeo je treći ovosezonski turnir 1.HMNL za žene u sklopu …