Početna | - Naslovna | Hrvatska nadigrala San Marino u “predigri” za Češku!

Hrvatska nadigrala San Marino u “predigri” za Češku!

Hrvatska futsalska reprezentacija na Rabu je nadigrala San Marino u prijateljskom dvoboju odigranom povodom 50-godišnjice prijateljstva grada Raba i San Marina. Jubilej je to  povodom kojeg su danas delegacije HNS-a na čelu s Borisom Durlenom i izbornikom Stankovićem, te predstavnici San Marina gostovali kod gradonačelnika Raba, a u večerašnjem dvoboju u sportskoj dvorani na Rabu naši su reprezentativci imali “zagrijavanje” za predstojeće oglede protiv Češke, čiji su igrači i stožer pratili prvo poluvrijeme ovog susreta.
Uoči početka susreta minutom šutnje odana je počast tragično preminulima Matiji Caparu i Oskaru Kandrki. U prvih 20 minuta San Marino je uspješno odolijevao napadima naše reprezentacije. Nakon ranog vodstva golom Postružina u 4.minuti, rezultat se dugo nije mijenjao ponajviše zahvaljujući raspoloženom Cecchettiju na golu San Marina. Tek u završnici prvog poluvremena golovima Đuraša i Horvata prelomili su susret. U uvodnih 5 minuti nastavka triput se trese mreža gostiju (Marić, Marinović, Suton), te je bilo jasno kako će naša pomlađena vrsta ostvariti uvjerljivu pobjedu. Do kraja su Perić i Sekulić zabili i zaokružili konačan omjer na visokih 8:0!

HRVATSKA – SAN MARINO  8:0 (3:0)

HRVATSKA: Pave Mudronja, Filip Kosor, Josip Jurlina, Alen Marić, Maro Đuraš, Kristijan Postružin, Dario Marinović, Luka Perić, Luka Suton, Kristian Čekol, Matej Horvat, Antonio Sekulić, Marko Vuković, Zoran Primić, trener: Mato Stanković

SAN MARINO: Elia Cacchetti, Francesco Gatti, Michele Moretti, Mattia Gasadei, Gabriele Borasco, Francesco Stolfi, Thomas Felici, Alex Mattioli, Fabio Gasperoni, Fabio Belloni, Danilo Busignani, Umberto Lonfernini, Andrea Ercolani, trener: Roberto Osimani

STRIJELCI: 1:0  Postružin (4′), 2:0 Đuraš (19′), 3:0 Horvat (19′), 4:0 Marić (21′), 5:0 Marinović (23′), 6:0 Suton (25′), 7:0 Perić (34′), 8:0 Sekulić (38′)

Futsal EURO za žene | Hrvatska domaćin teške skupine!

Hrvatska ženska malonogometna reprezentacija biti će domaćin kvalifikacijske skupine za Europsko prvenstvo, no naše djevojke …

EKSKLUZIVNO | Od slijedeće sezone 1.HMNL s 10 klubova!

Važna vijest dolazi nam sa sjednice Komisije za mali nogomet koja je održana u utorak. …