Početna | - Naslovna | “Mini-vatreni” preokretom do trijumfa nad Makedonijom!

“Mini-vatreni” preokretom do trijumfa nad Makedonijom!

U prvom prijateljskom dvoboju odigranom u Karlovcu, Hrvatska U-19 reprezentacija je slavila protiv Makedonije rezultatom 3:2! Hrvatska je povela golom Rendića u 13.minuti, no Makedonci do poluvremena preokreću rezultat i golovima Ernura i Milevskog na odmor odlaze s prednošću 1:2! U nastavku Hrvatska ipak uspijeva doći do pobjede. U 26.minuti Dragun zabija za 2:2, a pobjedu Hrvatskoj donosi Radić u poslijednjoj minuti susreta.Svakako još vrijedi spomenuti zanimljivost da je utakmicu za Hrvatsku započela “petorka” Split Tommyja (Čizmić, Rendić, Radić, Jurlina, Sučić).

Vrsta utakmice: Međunarodna prijateljska (U-19)

Delegat: Boris Durlen

HRVATSKA: Nikola Čizmić, Antonio Papac, Duje Dragun, Toni Rendić, Tomislav Degač, Dominik Cvišić, Filip Petrušić, Vicko Radić, Josip Jurlina, Božo Sučić, Dominik Masten, Andro Zarač, Dominik Brletić, Filip Radaj, trener: Marinko Mavrović

MAKEDONIJA: David Miladinov, Stojan Popovski, Ivan Nikolovski, Antonio Petrovski, Ahmed Ernur, Filip Milevski, Burak Memedov, Jakup Ramadan, Viktor Stojkovski, Lazar Peev, Josif Manasijev, Apostol Angelovski, Haris Fazlija, David Janakievski, trener: Marjan Stefanovski

STRIJELCI: 1:0 Rendić (13′), 1:1 Ernur (16′), 1:2 Milevski (17′), 2:2 Dragun (26′), 3:2 Radić (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Hrvatska 6 (2+4); Makedonija 8 (3+5)

1.HMNL | Raspored i delegiranje uzvratnih dvoboja četvrtfinala

Poznati su termini i delegiranje službenih osoba za uzvratne dvoboje četvrtfinala doigravanja za prvaka Hrvatske. …