Početna | - Naslovna | Oslabljena Hrvatska remizirala s Ukrajinom u Zaporožju!

Oslabljena Hrvatska remizirala s Ukrajinom u Zaporožju!

U prvom prijateljskom dvoboju u Zaporožju, Ukrajina i Hrvatska su remizirali odigravši 1:1! Podsjetimo, Hrvatska je u Zaporožje došla u znatno oslabljenom izdanju, bez nekoliko stožernih igrača, no poput gostovanja u Kazahstanu i ovoga puta oslabljena Hrvatska ostavila vrlo dobar dojam remiziravši s renimiranim protivnikom.

Hrvatska je sjajno ušla u susret, te u 2.minuti dolazi do prednosti. Horvat je dao loptu lijevo za Martinca koji iz prve ubacuje pred gol za Đuraša, a Maro se na poziciji pivota sjajno snalazi i zabija za 0:1! Ukrajina je imala terensku inicijativu, dok je Hrvatska prijetila iz kontri. Obrana naše reprezentacije djelovala je jako dobro, a ono što je promaknulo obrani na golu je zaustavljao vrlo siguran Bašković. No ipak, u 16.minuti Ukrajina dolazi do izjednačenja. Bilotserkivets se na desnoj strani oslobodio Đuraša i preciznim udarcem zabio za 1:1! Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, iako su obe reprezentacije imale svoje prilike. S naše strane vrijedi izdvojiti veliku priliku Sutona, koji je izišao sam pred Lytvinenka, obišao ga, no ne uspijeva pogoditi nebranjenu mrežu. Ostalo je 1:1, remi uz vrlo dobar dojam oslabljene i pomlađene Hrvatske protiv Ukrajine, jedne od ponajboljih europskih reprezentacija.

UKRAJINA – HRVATSKA  1:1 (1:1)

STRIJELCI: 0:1 Đuraš (2′), 1:1 Bilotserkivets (16′)

UKRAJINA: Lytvinenko, Mikityuk, Shoturma, Radevich, Farenyuk, Zhurba, Bilotserkivets, Korolyshyn, Razuvanov, Korsun, Saltanov, D.Sorokin, Pediash, trener: Oleksandr Kosenko

HRVATSKA: Bašković, Martinac, Perišić, Đuraš, Horvat, Primić, Kanjuh, Suton, Čekol, Gudasić, Jurlina, Mataja, Vukelić, trener: Mato Stanković

Poznat reprezentativni popis za gostovanje u Srbiji!

Poznat je reprezentativni popis za predstojeće gostovanje A-reprezentacije u Srbiji, gdje će Hrvatska i Srbija …

Alen Lalić objavio kraj bogate futsal-karijere!

Alen Lalić objavio je kraj bogate futsal-karijere! Nekadašnji kapetan BiH-reprezentacije, kojeg smo imali prilike gledati …