Početna | - Naslovna | Stanković zadovoljan nakon prvog dvoboja sa Srbijom

Stanković zadovoljan nakon prvog dvoboja sa Srbijom

Jučer je u Staroj Pazovi odigran prvi od dva dogovorena prijateljska dvoboja između Srbije i Hrvatske. Dvoboji su zatvorenog tipa, bez prisutnosti medija, te je dogovoreno da nema ni objave rezultata za javnost, a zbog mogućnosti manipulacije utakmica se nije ni snimala. Igralo se 2 x 25 minuta, a današnji dvoboj trebao bi biti odigran u tri poluvremena, gdje će se uvježbavati zona, presing i golman-igrač.
Razgovarali smo kratko s izbornikom Stankovićem koji je u jučerašnjem dvoboju pružio priliku svim igračima s reprezentativnog popisa, izuzev pričuvnog vratara Primića koji će prema najavi izbornika braniti večeras. Prema riječima izbornika, cilje je bio bez velikog pritiska dati priliku svim igračima, a posebno na pozicijama koje smatraju kvalitetom nepokrivenim u dupliranju. Stanković nam je rekao kako je sama utakmica bila kvalitetna i visokog ritma, fer i korektna, te da je u konačnici zadovoljan igrom svojih igrača.

Na koncu spomenimo i kako je unatoč nastojanjima obe reprezentacije da rezultat dvoboja ne iziđe u javnost, srpske kolege novinari ipak su objavili informaciju kako je Hrvatska slavila rezultatom 1:2. Rezultat je još sinoć objavio Futsal Balkan, a isti je objavljen i u Sportskom žurnal. Informaciju nam iz naše reprezentacije nisu potvrdili, poštujući dogovor uoči susreta, no pobjeda nad renomiranim suparnikom zasigurno je odlična vijest za sve ljubitelje hrvatskog futsala.

Novo Vrijeme i Uspinjača Gimka u borbi za prvi ovosezonski trofej

Novo Vrijeme Apfel i Uspinjača Gimka u nedjelju će u Slavonskom Brodu igrati za prvi …

Jurlina i Vukelić u najboljoj momčadi U19 EURO-a

Krovna europska nogometna organizacija UEFA jučer je objavila najbolju momčad netom završenog Europskog prvenstva u …