Početna | - Naslovna | Stanković zadovoljan nakon prvog dvoboja sa Srbijom

Stanković zadovoljan nakon prvog dvoboja sa Srbijom

Jučer je u Staroj Pazovi odigran prvi od dva dogovorena prijateljska dvoboja između Srbije i Hrvatske. Dvoboji su zatvorenog tipa, bez prisutnosti medija, te je dogovoreno da nema ni objave rezultata za javnost, a zbog mogućnosti manipulacije utakmica se nije ni snimala. Igralo se 2 x 25 minuta, a današnji dvoboj trebao bi biti odigran u tri poluvremena, gdje će se uvježbavati zona, presing i golman-igrač.
Razgovarali smo kratko s izbornikom Stankovićem koji je u jučerašnjem dvoboju pružio priliku svim igračima s reprezentativnog popisa, izuzev pričuvnog vratara Primića koji će prema najavi izbornika braniti večeras. Prema riječima izbornika, cilje je bio bez velikog pritiska dati priliku svim igračima, a posebno na pozicijama koje smatraju kvalitetom nepokrivenim u dupliranju. Stanković nam je rekao kako je sama utakmica bila kvalitetna i visokog ritma, fer i korektna, te da je u konačnici zadovoljan igrom svojih igrača.

Na koncu spomenimo i kako je unatoč nastojanjima obe reprezentacije da rezultat dvoboja ne iziđe u javnost, srpske kolege novinari ipak su objavili informaciju kako je Hrvatska slavila rezultatom 1:2. Rezultat je još sinoć objavio Futsal Balkan, a isti je objavljen i u Sportskom žurnal. Informaciju nam iz naše reprezentacije nisu potvrdili, poštujući dogovor uoči susreta, no pobjeda nad renomiranim suparnikom zasigurno je odlična vijest za sve ljubitelje hrvatskog futsala.

Robert Grbić prvo pojačanje Futsal Dinama za novu sezonu!

Futsal Dinamo je danas predstavio prvo pojačanje za predstojeću sezonu. Riječ je o Robertu Grbiću, …

Pulinho – novo brazilsko pojačanje za Novo Vrijeme Apfel!

Novo Vrijeme Apfel jučer je predstavilo novo pojačanje za predstojeću sezonu. Riječ je o 20-godišnjem …