Početna | - Naslovna | U drugom susretu Kazahstan i Hrvatska odigrali 0:0!

U drugom susretu Kazahstan i Hrvatska odigrali 0:0!

U drugom prijateljskom susretu odigranom u kazahstanskom Almatyju, Kazahstan i Hrvatska su remizirali odigravši 0:0! Nakon jučerašnjeg minimalnog poraza (2:1), izabranici Mate Stankovića danas su sačuvali svoju mrežu i izborili remi protiv renomiranog suparnika.
Kazahstan je danas znatno više igrao igru s Higuitom u fazi napada, a u prvih 20 minuta najviše su našem golu prijetili Douglas i Esenamanov, no Primić je na golu bio siguran. S naše strane bilo je također nekoliko vrlo dobrih prilika, no Higuita je također bio raspoložen. U nastavku je domaćin imao inicijativu, a najizglednije prilike propustili su Valiullin i Zhamankulov. U završnici susreta Douglas je propusti veliku priliku da (poput jučer Orazov) donese pobjedu domaćinu. Ostalo je nepopularnih 0:0, rezultat koji ljubitelje futsala zasigurno ne oduševljava, no ostat će zapisan za oslabljenu Hrvatsku vrlo dobar ishod na gostovanju kod jedne od ponajboljih europskih reprezentacija.

undefined

KAZAHSTAN – HRVATSKA  0:0 (0:0)

KAZAHSTAN: Leo Higuita, Dinmukhambet Suleimenov, Dauren Nurgozhin, Chingiz Esenamanov, Birzhan Orazov, Dauren Tursagulov, Douglas Junior, Serik Zhamankulov, Tynan Rego Da Silva, Albert Akbalikov, Kairat Imanalin, Nurbek Karagulov, Nursultan Piyaly, Azat Valiullin, Salauat Bayraliev, trener: Paulo Ricardo Figueira Silva Kaka

HRVATSKA: Zoran Primić, Kristian Čekol, Filip Kosor, Vedran Kazazić, Luka Suton, Maro Đuraš, Franco Jelovčić, David Mataja, Luka Perić, Duško Martinac, Ante Ćorluka, Stjepan Perišić, Matej Horvat, Žarko Luketin, trener: Mato Stanković

JUNIORI | Pobjede Uspinjače Gimke, Futsal Dinama i Splita

Prvog dana završnog turnira juniorskog prvenstva Hrvatske koji se održava u Puli, uvjerljive pobjede ostvarili …

VIDEO | Pratimo uživo završnicu juniorskog prvenstva Hrvatske

U trenutku objave ovog članka, u Puli započinje završni turnir juniorskog prvenstva Hrvatske. Na našim …