VIDEO | Hrvatska – Rusija 2-2 (1-2)

Hrvatska i Rusija zaključili su kvalifikacijski turnir za Svjetsko prvenstvo u Dubrovniku remijem 2-2! U sjajnoj utakmici Hrvatska je od zaostatka 0-2 došla na prag pobjede, no i remi 2-2 na koncu je vrlo dobar rezultat protiv drugoplasirane reprezentacije s poslijednjeg Svjetskog prvenstva. Hrvatska je u drugom poluvremenu bila znatno bolja reprezentacija, te je zaista šteta što vrlo dobru igru nije okrunila pobjedom protiv renomiranog suparnika.
Utakmicu ste mogli pratiti u izravnom prijenosu na HNTV-u, a ukoliko ste propustili pogledati susret u izravnom prijenosu, u nastavku Vam donosimo najzanimljivije trenutke dvoboja.

Kefa: ‘Nije lako vratiti se na parket nakon 3-4 mjeseca’

Odlukom Izvršnog odbora HNS-a, malonogometna sezona nastavlja se utakmicama 1.HMNL, dok je za drugoligaše natjecanje …

VIDEO | Zanimljivi gosti u studiju Dubrovačke televizije

Nakon što su prošlog ponedjeljka u studiju Dubrovačke televizije gostovali izvršni direktor HNS-a Marijan Kustić, …