Splitsko-dalmatinska županijska liga | Olmissum i Sveti Josip na vrhu!

Prethodnog vikenda odigrani su susreti 3.kola Splitsko-dalmatinske županijske lige. Na vrhu ligaškog poretka su Olmissum i Sveti Josip s maksimalnim bodovnim učinkom, dok su na dnu bez bodova Okruk, Sveti Kajo i Mulina.
Vrijedi istaknuti da je u petak odigran prvi povijesni ligaški dvoboj na Braču (Supetar) u kojem je Olmissum u spektakularnoj utakmici slavio protiv domaćina Konobe Tomić rezultatom 4:8!
U nastavku Vam donosimo rezultate svih do sada odigranih susreta po kolima, tablicu, listu strijelaca, te raspored 4.kola:

1.KOLO

17.10.2016. Solin
SD Bilankuša
Split Tommy II – Sveti Kajo 8:2 (2:0)
20.10.2016. Trilj
SRC Trilj
Trilj – Sveti Josip 4:7 (2:2)
20.10.2016. Trogir
SD Vinko Kandija
Trogir – Olmissum 0:7 (0:2)
21.10.2016. Solin
SD Bilankuša
Dalmacija – Mulina 6:2 (0:2)
22.10.2016. Trogir
SD Vinko Kandija
Okruk – Diplomus 1:14 (0:5)
ODGOĐENO Supetar
SD Veli plac
Konoba Tomić – U.N.Hajduka S.D.R.

2.KOLO

24.10.2016. Solin
SD Bilankuša
Sveti Kajo – Konoba Tomić 0:6 (0:3)
25.10.2016. Split
SD Spaladium Arena
Diplomus – Dalmacija 3:4 (1:1)
27.10.2016. Trilj
SRC Trilj
Trilj – Okruk 4:2 (2:1)
28.10.2016. Solin
SD Bilankuša
Sveti Josip – U.N.Hajduka S.D.R. 8:5 (2:1)
29.10.2016. Omiš
SD Ribnjak
Olmissum – Split Tommy II 4:1 (3:1)
13.11.2016. Trogir
SD Vinko Kandija
Mulina – Trogir

3.KOLO

31.10.2016. Solin
SD Bilankuša
U.N.Hajduka S.D.R. – Sveti Kajo 4:1 (2:1)
03.11.2016. Trogir
SD Vinko Kandija
Trogir – Diplomus 5:5 (4:1)
04.11.2016. Trilj
SRC Trilj
Dalmacija – Trilj 6:9 (1:2)
04.11.2016. Solin
SD Bilankuša
Split Tommy II – Mulina 5:1 (0:1)
04.11.2016. Supetar
SD Veli plac
Konoba Tomić – Olmissum 4:8 (3:4)
06.11.2016. Trogir
SD Vinko Kandija
Okruk – Sveti Josip 5:7 (2:5)

TABLICA

1. Olmissum 3 3 0 0 19:5 +14 9
2. Sveti Josip 3 3 0 0 22:14 +8 9
3. Split Tommy II 3 2 0 1 14:7 +7 6
4. Dalmacija 3 2 0 1 16:14 +2 6
5. Trilj 3 2 0 1 17:15 +2 6
6. Diplomus 3 1 1 1 22:10 +12 4
7. Konoba Tomić 2 1 0 1 10:8 +2 3
8. U.N.Hajduka S.D.R. 2 1 0 1 9:9 0 3
9. Trogir 2 0 1 1 5:12 -7 1
10.
11.
12.
Mulina
Sveti Kajo
Okruk
2
3
3
0
0
0
0
0
0
2
3
3
3:11
3:18
8:25
-8
-15
-17
0
0
0

STRIJELCI

9 Šarić Ivan (SVETI JOSIP)
5 Grubelić Antonio (DIPLOMUS)
Kirevski Jadran (DIPLOMUS)
Pavičić Robert-Vinko (OLMISSUM)
Vrdoljak Stipe (DALMACIJA)
4 Marčić Ante (SVETI JOSIP)
Miočević Marijo (U.N.HAJDUKA S.D.R.)
Pavić Ante (U.N.HAJDUKA S.D.R.)
Tešija Luka (SPLIT TOMMY II)
3 Buzov Renato (OLMISSUM)
Ćapeta Marko (DALMACIJA)
Lipotić Ivan (TRILJ)
Maroš Hrvoje (TRILJ)
Pavela Josip (TRILJ)
Piplica Ante (DALMACIJA)
Botica Boško (KONOBA TOMIĆ)

RASPORED 4.KOLA

07.11.2016. Split
SD Spaladium Arena
Diplomus – Split Tommy II
07.11.2016. Solin
SD Bilankuša
Sveti Josip – Sveti Kajo 21:15
10.11.2016. Trilj
SRC Trilj
Trilj – Trogir 21:00
11.11.2016. Solin
SD Bilankuša
Mulina – Konoba Tomić 21:30
12.11.2016. Omiš
SD Ribnjak
Olmissum – U.N.Hajduka S.D.R. 21:00
13.11.2016. Trogir
SD Vinko Kandija
Okruk – Dalmacija 19:00

O nama Jerko Šimac

avatar
Rođen 1980.godine u Splitu. Novinar CROfutsal magazina od 2007.godine, od 2013.godine glavni urednik portala.

Moglo bi vas zanimati

Krešimir Skračić: ‘Murter ima infrastrukturu na prvoligaškoj razini.’

Nakon što smo s prvim čovjekom Novog Marofa razgovarali o prekinutoj drugoligaškoj sezoni, te povratku …

VIDEO | Duje Maretić, Branko Laura i Željko Raguž u emisiji ‘TIME OUT’

Večeras s početkom u 20 sati na ekranima Dubrovačke televiziji započinje sportska emisija ‘TIME OUT’ …