U susretu 13.kola 1.HMNL odigranom u dvorani na Mejašima, Murter je upisao vrijednu pobjedu rezultatom 2:4, preokrenuvši vodstvo domaćina od 2:0! Već smo Vas jutros izvijestili da je za novog trenera Murtera imenovan Mladen Perica-Štrla, no ovaj je susret pratio s tribine a susret je s klupe vodio Toni Juraga.

GLEDATELJA: oko 200

MEJAŠI: Žarko Luketin, Dalibor Vujević, Renato Koturović, Marin Musinov, Ivica Perajica, Ivica Perajica, Matija Petar Simunić, Joško Žarković, Davor Jezidžić, Josip Tokić, Ante Ramadža, Matej Gabrilo, Željko Dlaka, trener: Krešimir Čubelić
MURTER: Rafael Baričić, Jure Kapov, Antonio Mršić, Josip Rončević, Danijel Ježina, Dragan Radman, Jurica Sorić, Ivan Perica, Slobodan Gudelj-Velaga, Andrija Bakula, Krešimir Skračić, trener: Toni Juraga

STRIJELCI: 1:o Simunić (6.min.), 2:0 Jezidžić (11.min.), 2:1 Gudelj-Velaga (19.min.), 2:2 Radman (20.min.), 2:3 Gudelj-Velaga (28.min.), 2:4 Rončević (35.min.)

IGRAČ UTAKMICE: Slobodan Gudelj-Velaga (MURTER)

——————————————————————————————————————————————————–

U susretu 13.kola 1.HMNL odigranom u dvorani na Mejašima, Murter je upisao vrijednu pobjedu rezultatom 2:4, preokrenuvši vodstvo domaćina od 2:0! Već smo Vas jutros izvijestili da je za novog trenera Murtera imenovan Mladen Perica-Štrla, no ovaj je susret pratio s tribine a susret je s klupe vodio Toni Juraga, a Štrla će na klupi Murtera debitirati ovog vikenda kada otočani gostuju kod Zagreb Zapada.
U 5.minuti Perica s lijeve strane izlazi sam pred Luketina, no ometan s leđa ne uspijeva ga savladati. Minutu kasnije Simunić odigrava dupli-pas sa Gabrilom te kroz sredinu izlazi sam pred Baričića, obilazi ga te zabija za 1:0! U 11.minuti Jezidžić se na centru lako oslobodio Mršića te s lijeve strane izlazi sam pred Baričića i zabija za 2:0! Usprkos rezultatskom zaostatku gosti nisu razočarali. Dapače, bili su ravnopravni no nedostajalo je koncentracije u završnici. Tako u 15.minuti Vujević pred vlastitim golom predaje loptu u noge Radmanu koji sa 7-8 metara pogađa vratnicu. U 19.minuti suđen je indirektan udarac za goste na 7-8 metara od gola; prvi udarac odbija Luketin, lopta dolazi do Gudelj-Velage koji sa 6 metara zabija za 2:1! U poslijednjim trenutcima 1.poluvremena, Mršić bježi po desnom boku, te sa 9-10 metara iskosa s desne strane puca prema golu, Luketin kratko odbija, a na odbivenu loptu natrčava Radman i zakucava pod gredu za 2:2, samo 2 sekunde do kraja poluvremena.
Bolju igru iz završnice 1.poluvremena gosti su prenijeli i u nastavak, dok kod gostiju do kraja ne bilježimo ni jednu ozbiljniju priliku. U 22.minuti Žarković gubi loptu na centru, a Radman u situaciji 1 na 1 puca pored gola. U slijedećoj minuti Sorić s lijeve strane izlazi sam pred Luketina, no i on puca pored gola. U 28.minuti sijevnula je kontra gostiju 3 na 2, Bakula lijepo prolazi kroz sredinu, dodaje desno za Rončevića koji na drugoj vratnici pronalazi slobodnog Gudelj-Velagu, a on zabija za 2:3! U 35.minuti Mršić po desnoj strani prolazi Simunića i ubacuje na drugu stranu za Rončevića koji neometan sa 3-4 metra zabija za 2:4 i veliko slavlje gostiju. U završnici je domaćin pokušao igrom s golmanom-igračem doći do preokreta, no nisu ozbiljnije zaprijetili golu gostiju, koji su tako upisali vrijednu pobjedu u borbi za opstanak.

1.HMNL | Argentinsko pojačanje u redovima Futsal Pule!

Thomas Ignacio Baisel novi je igrač Futsal Pule Stanoinvest! Dvadesetosmogodišnji lijevonogi bek prvo je pojačanje …

TRANSFERI | Alen Marić više nije igrač Olmissuma!

Olmissum je danas na svojim službenim stranicama objavila kako nakon polusezone provedene u dresu zeleno …