1.HMNL | Vrgorac – Square 2:2 (0:2)

U derbiju poslijednjeg kola jesenskog dijela prvenstva Vrgorac i Square su podijelili bodove odigravši 2:2! Ishod je to kojim u konačnici zadovoljniji mogu biti domaći, jer imali su “gospari” 0:2 nakon prvih 20 minuta, a u nastavku nisu iskoristili igrača više i 2 kaznena udarca s 10 metara. kada se takve prilike ne iskoristi kazna je neminovna. Subotić je u samoj završnici susreta donio remi domaćinu, koji je s obzirom na tijek zbivanja u vrgoračkom Domu športova za domaćina poput jack-pota!

Delegat: Luka Klaić

VRGORAC: Mario Herceg, Ante Kraljević, Damir Znaor, Vojko Pervan, Dario Grbavac, Alen Vuković, Ivan Zloić, Dragan Stanković, Saša Subotić, Alen Govorko, Mijo Marinović, Duško Martinac, Marko Vuković, trener: Arben Ademi

SQUARE: Zoran Primić, Borna Tikvica, Tomislav Bevanda, Marinko Šamija, Stjepan Rezo, Marko Kuraja, Mateo Vodopić, Maro Đuraš, Gordan Duvančić, Antun Bačić, Alen Turuk, trener: Marinko Mavrović

STRIJELCI: 0:1 Šamija (12′), 0:2 Bevanda (16′), 1:2 Marinović (33′), 2:2 Subotić (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Vrgorac 11 (4+7); Square 8 (3+5)

Herceg (16′), Martinac (23′), Marinović (27′) – VRGORAC
Duvančić (31′) – SQUARE

CRVENI KARTON: Mijo Marinović (35′) – VRGORAC

IGRAČ UTAKMICE: Mario Herceg (VRGORAC)

Niko Vukmir: “Mislim da ćemo svima biti neugodan protivnik!”

Nakon odlično odigrane utakmice protiv dubrovačkog Squarea, Futsal Pula susrest će se s trenutnim prvacima, …

Duje Kustura: “Kao branitelje naslova ne interesira nas ništa osim pobjede.”

Aktualni prvak, omiški Olmissum u prošlom kolu poražen je u gostima kod Vrgorca s 3:1. …