Alumnus u golijadi slavio protiv Osijeka!

U susretu 1.kola 1.HMNL Alumnus je na svom parketu slavio protiv gostiju iz Osijeka rezultatom 7:4! U izuzetno efikasnoj utakmici Osječani su u prvom poluvremenu imali lijepu prednost (0:2), no “studenti” su u završnici poluvremena s dva zgoditka možda učinili i presudan korak na putu ka pobjedi. U nastavku je Alumnus slomio otpor gostiju i na koncu ostvario sigurnu pobjedu koja će  zasigurno ovoj mladoj momčadi mnogo značiti.

Kolo: 1.kolo
Datum: 03.10.2020.
Vrijeme: 16:00
Dvorana: SD Jelkovec, Sesvete
Gledatelja: 50

ALUMNUS SESVETE – OSIJEK KELME  7:4 (2:2)

Prvi sudac: Vedran Babić
Drugi sudac: Miloslav Šimac
Treći sudac: Filip Mijač
Četvrti sudac: Stjepan Harastija
Delegat: Tin Huzjak

ALUMNUS SESVETE: Mario Modrušan, Danijel Dekanić, Tolić, Dominik Cvišić, Ivan Penava, Luka Davidović, Hrvoje Žuvela, Dario Markić, Bruno Kovačić, Matej Perović, Vlado Andrijašević, Saša Ledinščak, Ante Klarić, trener: Jakov Ungarov

OSIJEK KELME: Dino Živković, Bruno Švitek, Matias Mijić, Josip Šalaj, Andrej Pandurević, Armando Kajfeš, Vitor Hugo De Lima Da Silva, Ivan Čosić, Dražen Čavar, Ivan Gelo, Gran Dakić, Denis Šimašek, Luka Balić, Robert Nospak, trener: Saša Voldin

STRIJELCI: 0:1 ag-Davidović (1′), 0:2 Galo (11′), 1:2 Markić (19′), 2:2 Markić (20′), 3:2 Andrijašević (22′), 3:3 Lima (24′), 4:3 Andrijašević (27′), 5:3 Penava (34′), 6:3 Markić (36′), 7:3 Markić (38′), 7:4 Šalaj (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Alumnus Sesvete 10 (4+6); Osijek Kelme 9 (5+4)

Andrijašević (10′), Dekanić (28′), Markić (29′), Žuvela (34′) – ALUMNUS SESVETE
Mijić (28′), Šimašek (30′), Gelo (31′), Voldin-trener (31′) – OSIJEK KELME

IGRAČ UTAKMICE: Dario Markić (ALUMNUS SESVETE)

Gosti su poveli već u 1.minuti kada ubačaj iz auta pred gol Modrušana u vlastitu mrežu skreće Davidović. Sredinom poluvremena gosti dolaze do povećanja prednosti kada Galo zabija za 0:2! U završnici poluvremena “studenti” se vraćaju u igru. Igrala se 19.minuta kada gosti već nakon gol-auta gube loptu u vlastitoj polovici, a Markić to kažnjava i zabija za 1:2! Nedugo zatim gosti još jednom gube loptu u vlastitoj polovici, a Markić još jednom kažnjava propust gostiju i vraća utakmicu u egal, 2:2! U nastavku “studenti” nastavljaju gdje su stali i već u 22.minuti golom Andrijaševića dolaze do potpunog preokreta. Dvije minute kasnije uzvraćaju gosti golom Lime, no raspoloženi Andrijašević novim zgoditkom još jednom vraća prednost Alumnusu. Nakon furioznih uvodnih minuta nastavka, mreže su mirovale sve do 34.minute kada Penava zabija za 5:3! momčad Jakova Ungarova prelomila je susret u svoju korist s nova dva zgoditka Markića, koji je iskoristio igru gostiju s golmanom-igračem i kompletirao poker zgoditaka u mrežu Osječana. Spomenimo i kako gosti u 38.minuti nisu iskoristili kazneni udarac s 10 metara, kada je Modrušan obranio udarac Lime. Konačnih 7:4 postavio je Šalaj u poslijednjoj minuti susreta.
Zagrebački “studenti” tako su pobjedom ušli u novu sezonu, što će im zasigurno biti velik poticaj za nastavak natjecanja, nakon što je velik broj igrača napustio njihove redove proteklog ljeta. Osječani su pak nakon neočekivanog poraza u kupu od Jakšića doživjeli novi poraz, te je jasno da nakon povratka u prvoligaško društvo predstoji ni malo lagan zadatak u misiji očuvanja statusa prvoligaša.

NAJAVA | Jerko Šimac gost Davora Lopina na Dubrovačkoj TV

U ponedjeljak s početkom u 20:00 sati ne propustite pogledati sportsku emisiju TIME OUT na …

IZ SVIJETA | Porazi Catanie i Mantove, pobjede Cartagene i Dobovca!

Ovog vikenda smo mogli vidjeti polovičan uspjeh momčadi van 1. HMNL za koje igraju naši …