Futsal Dinamo pred navijačima slavio protiv Squarea!

Futsal Dinamo je u susretu 2.kola 1.HMNL ostvario prvu ovosezonsku pobjedu. Zagrebački “modri” slavili su protiv dubrovačkog Squarea rezultatom 3:1, nanijevši tako Dubrovčanima prvi ovosezonski poraz.

Delegat: Valter Siladi

FUTSAL DINAMO: Mario Herceg, Nikola Badrov, Kiko Dragaš Selaković, Hrvoje Penava, Davor Kanjuh, Mateo Mužar, Kristijan Grbeša, Mihovil Prgomet, Toni Vučković, Daniel Matković, Jakov Mudronja, Filip Novak, Antonio Vuk, Ivan Pavlić, trener: Alen Jukić

SQUARE: Alen Turuk, Haron Džanković, Luka Vuletić, Hrvoje Cvjetković, Gordan Duvančić, Antonio Konsuo, Matej Perić, Josip Nebergoj, Damjan Šulić, Niko Drobac, Ante Franković, Niko Zrilić, trener: Hans Matić

STRIJELCI: 1:0 Kanjuh (18′), 2:0 Penava (21′), 3:0 Novak (24′), 3:1 Konsuo (34′), 4:1 Grbeša (40′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Futsal Dinamo 7 (2+5); Square 5 (3+2)

ŽUTI KARTONI: Vučković (29′) – FUTSAL DINAMO
Duvančić (29′), Džanković (32′), Drobac (37′) – SQUARE

IGRAČ UTAKMICE: Davor Kanjuh (FUTSAL DINAMO)

U prvom poluvremenu nismo vidjeli mnogo od igre. Čvrste obrane s obe strane nisu dozvoljavale puno ozbiljnijih prilika. No ipak, u završnici je popustila koncentracija u obrani gostiju, te “modri” dolaze do prednosti. Igrala se 18.minuta kada Grbeša lijepo odigrava loptu prema Prgometu, a pivot domaćih najprije propušta loptu za Kanjuha, a zatim i odigrava sa svojim kapetanom koji se na koncu ušetao s loptom u gol za 1:0! Lijepa je to bila akcija kojom je Futsal Dinamo došao do prednosti, a u slijedećoj minuti mogla je momčad Alena Jukića doći do novog zgoditka. Penava je s desne strane ubacio na vrh kaznenog prostora za Kanjuha koji puca za malo pored gola. Na odmor se tako otišlo s minimalnom prednošću zagrebačkih “modrih”.
U nastavku je Futsal Dinamo vrlo brzo došao do novog zgoditka. Igrala se 22.minuta kada Kanjuh iz kornera odigrava povratnu loptu za Grbešu, a njegov udarac s 12ak metara pred golom spretnom reakcijom zahvaća Penava i vara vratara Turuka za 2:0! Vrlo brzo su mogli uzvratiti gosti; Šulić je s desne strane dodao lijevo za Vuletića, čiji udarac s vrha kaznenog prostora nogom brani Herceg. U 23.minuti Futsal Dinamo dolazi do novog zgoditka. Velik dio posla obavio je Prgomet koji je lijepo prošao kroz obranu gostiju, sa 8-9 metara s lijeve strane poslao loptu prema drugoj vratnici, gdje utrčava Novak i zabija u nebranjen gol za 3:0! Nakon furioznog početka nastavka igra se primirila sve do 32.minute kada se gosti vraćaju u igru. Duvančić je iz auta ubacio oštru loptu prema golu, a Konsuo koristi lošu reakciju vratara Hercega i zabija za 2:1! Rezultatska neizvijesnost potrajala je sve do samog kraja susreta. U 39.minuti gosti prelaze na igru s Džankovićem u ulozi golmana-igrača, no ne uspijevaju ozbiljnije ugroziti gol domaćih. Naprotiv, Grbeša je 6 sekundi prije kraja lijepo zabio sa 7-8 metara na povratnu loptu Kanjuha i postavio konačan omjer – 4:1!

TRANSFERI | Piplica je novi golman Futsal Dinama!

Ante Piplica će u novoj sezoni 1.HMNL biti golman Futsal Dinama! Piplica je rođen u …

Franjo Matković prvo je pojačanje novog šibenskog prvoligaša!

Nakon što su kroz “Ligu za popunu 1.HMNL” izborili povijesni uspjeh plasmanom u elitni razred …