Futsal Dinamo slavio u Brodu i učvrstio se na vrhu ljestvice!

Veliku pobjedu upisao je Futtsal Dinamo na uvijek neugodnom gostovanju u Slavonskom Brodu! Tamo gdje su Splićani ostali bez prvog mjesta na ljestvici, “modri” nisu načinili krivi korak. Momčad Miće Martića gubila je u prvom poluvremenu (1:0), no pred odlazak na odmor Penava nakon sjajne asistencije Grbeše zabija za 1:1! U nastavku su “modri” kompletirali veliki preokret i s tri zgoditka došli na prag pobjede. Najzaslužniji za pobjedu svakako je Grbeša koji je nakon maestralne asistencije za 1:1 u nastavku dvaput zabio i trasirao put svoje momčadi do pobjede. Domaći su na koncu samo ublažili poraz golom vratara Milanovića za konačnih 2:4!

Delegat: S.Vranić

BROD 035: Darko milanović, Ante Barišić, Nikola Eror, Mario Petrović, Matej Gačić, Patrik Mijić, Igor Mirković, Robert Ruhek, Stipo Gavranić, Goran Jurić, Toni Sedlo, Luka Đerek, Tomislav Kovačević, Almedin Bundavica, trener: Ivica Ćorluka

FUTSAL DINAMO: Goran Škorić, Vito Gagulić, Davor Kanjuh, Matija Đulvat, Kristian Čekol, Kristijan Grbeša, Daniel Dekanić, Mihovil Prgomet, Vedran Matošević, Hrvoje Penava, Tomislav Hercigonja, trener: Mićo Martić

STRIJELCI: 1:0 Bundavica (10′), 1:1 Penava (19′), 1:2 Grbeša (24′), 1:3 Kanjuh (26′), 1:4 Grbeša (32′), 2:4 Milanović (37′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Brod 035 7 (4+3); Futsal Dinamo 4 (3+1)

ŽUTI KARTONI: Mirković (22′) – BROD 035 ; Kanjuh (22′), Grbeša (39′) – FUTSAL DINAMO

IGRAČ UTAKMICE: Kristijan Grbeša (FUTSAL DINAMO)

1.HMNL | Generalni sponzor i mladi bek produžili ugovor s Puležanima!

U redovima državnog viceprvaka se naveliko radi na igračkoj križaljki za sljedeću sezonu, a već …