Novo Vrijeme Apfel s maksimalnim učinkom u BiH-pripremama

Prvog dana rujna hrvatski doprvak Novo Vrijeme Apfel započeo je pripreme za predstojeću sezonu, a u sklopu priprema Makarani su od prošle nedjelje odigrali tri susreta u Bosni i Hercegovini, te su u sva tri susreta ostvarili pobjede. U nedjelju je momčad Tea Strunje gostovala u Širokom Brijegu, gdje je protiv novog BiH-premijerligaša Hercegovine ostvarila minimalnu pobjedu, 1:0 (Ora)!  U četvrtak je Novo Vrijeme Apfel gostovalo u Livnu gdje je rezultatom 4:3 poražen Čulin Mlin (Pulinho, Vuković, Lasić, Jelavić). Dan kasnije Makarani su slavili u Gornjem Vakufu protiv Sloge. Domaćin je na poluvremenu imao veliku prednost (0:3), no Makarani su se u nastavku vratili, te golom u samoj završnici susreta došli do nove pobjede, 4:3 (Kazazić, Pulinho, Vuković, autogol). Makarani ostaju u svojoj trening bazi na Kupresu do nedjelje, kada je zakazan povratak u Makarsku.

Može biti slika sljedećeg: 16 ljudi i u zatvorenom

2.HMNL-zapad | “Taurusi” slavili na gostovanju kod Uspinjače Gimke!

U derbiju 2. kola 2.HMNL-zapad jučer je Futsal Gorica slavila na gostovanju kod Uspinjače Gimke …

Futsal Pula u fenomenalnoj utakmici nastavila pobjednički niz!

U 3. kolu 1.HMNL Futsal Pula je ugostila Square. Bila je to odlična utakmica u …