Uspinjača Gimka preokretom do pobjede protiv Alumnusa!

U zaostalom susretu 4.kola 1.HMNL Uspinjača Gimka je slavila protiv Alumnusa rezultatom 3:2! U uzbudljivom susretu odigranom u Sutinskim vrelima, Alumnus je dvaput vodio, no Uspinjača Gimka je preokretom u završnici susreta ostvarila veliku pobjedu.
Alumnus je poveo u 7.minuti kada nakon brze tranzicije Kovačić zabija za 0:1! Radost gostiju nije dugo trajala. Već u slijedećoj minuti Ante Matan zabija za 1:1 i vraća stvari na početak. U 27.minuti “studenti” dolaze do nove prednosti golom Andrijaševića, a rezultat se nije mijenjao sve do same završnice, kada Uspinjača Gimka prelazi na igru s golmanom-igračem. Igrala se 37.minuta kada udarac Ante Matana zahvaća Ledinščaka i vara Modrušana za 2:2! U slijedećoj minuti gosti čine 6.akumulirani prekršaj, a Toth iz kaznenog udarca s 10 metara savladava Modrušana i donosi prvu prednost domaćinu, 3:2! No tu nije bio kraj drame. Nedugo zatim i domaći čine 6.akumulirani prekršaj, no Andrijaševićev udarac zaustavlja vratnica. Ostalo je 3:2, tijesna pobjeda Uspinjače Gimke kojom je momčad Krešimira Ćosića prekinula niz od dva uzastopna poraza. Druga je ovo pobjeda Uspinjače Gimke ove sezone, dok je Alumnus ostao na 4 osvojena boda iz prva dva kola.

Kolo: 4.kolo
Datum: 04.11.2020.
Vrijeme: 19:45
Dvorana: SD Sutinska vrela, Zagreb

USPINJAČA GIMKA – ALUMNUS SESVETE  3:2 (1:1)

Prvi sudac: Mario Lulić
Drugi sudac: Marijan Šimatović
Treći sudac: Filip Mijač
Četvrti sudac: Stjepan Harastija
Delegat: Alen Huzjak

USPINJAČA GIMKA: Ante Piplica, Ante Matan, Matija Uremović, Silvio Toth, Ivan Tvrtko Pajalić, Josip Brkić, Lovro Cigler, Renato Koturović, Ivan Matan, Bruno Jakovljević, Patrick Krnjaić, trener: Krešimir Čosić

ALUMNUS SESVETE: Mario Modrušan, Danijel Dekanić, Matija Tolić, Gabrijel Andrić, Ivan Penava, Luka Davidović, Hrvoje Žuvela, Bruno kovačić, Matej Perović, Vlado Andrijašević, Saša Ledinščak, Mateo Vlatković, Ivan Soldo, trener: Jakov Ungarov

STRIJELCI: 0:1 Kovačić (7′), 1:1 A.Matan (8′), 1:2 Andrijašević (27′), 2:2 ag-Ledinščak (38′), 2:3 Toth (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Uspinjača Gimka 10 (4+6); Alumnus Sesvete 10 (4+6)

ŽUTI KARTONI: Uremović (36′), Brkić (40′) – USPINJAČA GIMKA
Žuvela (3′), Dekanić (23′) – ALUMNUS SESVETE

IGRAČ UTAKMICE: Silvio Toth (USPINJAČA GIMKA)

Ana Dujmović: “Očekujem zanimljivu i napetu utakmicu.”

U 6. kolu 1.HMNLŽ susreli su se MC Plus i Meteora Futsal. Na domaćem terenu …

Hrvatska pobjedom nad Albanijom otvorila kvalifikacije za EURO!

Hrvatska futsalska reprezentacija uspješno je otvorila kvalifikacije za Europsko prvenstvo koje će se sljedeće godine …