VIDEO | 1.HMNL | Mejaši KD – Solin SČ

1.HMNL

Slijedom jučerašnjeg prijenosa uživo donosimo vam snimku utakmice 1. HMNL između momčadi MNK Mejaši Klesarstvo Dicmo i MNK Solin staročeško. Utakmica za završila domaćom pobjedom Mejaša 6:4 (1:2), nakon što su gosti iz Solina na početku poveli sa dva pogotka razlike, pa ostali bez vratara (crveni karton). Osjećaja smo da je taj događaj usmjerio utakmicu prema konačnome rezultatu, a potvrdio ga je drugi crveni karton istoj momčadi i to u 40. minuti!

Situaciji sa terena uvjerite se sami u video prilogu, dok vam u nastavku donosimo presjek utakmice.

[match id=2283]

Split, SŠD Mejaši
Gledatelja: 200
Suci: Josip Knezović (Split), Rino Pavlov (Kaštela), Stjepan Lukin (Podstrana)
Delegat: Slobodan Čakić (Split)

STRIJELCI: 0:1 ag-Veličković 12′, 0:2 Gudelj-Velaga 14′, 1:2 Musinov 18′, 2:2 Peša 26′, 3:2 Šarić 36′, 3:3 Gudelj-Velaga 38′, 4:3 Musinov 38′, 5:3 Jakić 39′, 5:4 Lucić 40′, 6:4 Musinov 40′.

MEJAŠI KLESARSTVO DICMO: Jakov Šarić (7), Marin Musinov (7), Marin Strikić (6,5), Ivan Mizdrak (6,5), Ante Peša (6,5), Branko Jakić (6), Vedran Duvnjak (6), Dalibor Vujević (6), Petar Veličković (5,5),  Josip Tokić (-), Krešimir Čurčić (-), Toni Delić (-), Ivica Ramadža (-), trener: Krešimir Čubelić (6,5)

SOLIN STAROČEŠKO: Goran Smoljo (6), Mirko Jurjević (6), Edo Radmilo (6), Nikola Dolić (6), Slobodan Gudelj-Velaga (6), Ivan Jurjević (6), Duje Nevistić (6), Ante Jurić (-), Josip Lucić (6), Matija Petar Simunić (5,5), Franko Bilić (5,5), Ivan Prusac (5), Marko Mužinić-Lisica (-),  trener: Renato Čupić (6)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Mejaši: 5 (3+2) / Solin: 10 (4+6)

ŽUTI KARTONI: Duvnjak (3′), Vujević (19′) (Mejaši) /Dolić (17′), M.Jurjević (31′), Smoljo (40′) (Solin)

CRVENI KARTONI: Bilić 17′, Radmilo 40′, M.Jurjević 40′ (Solin)

IGRAČ UTAKMICE: Marin Musinov (Mejaši)

Snimka utakmice:

CROfutsal video report logo

VIDEO | Uspinjača Gimka u reportaži Meteora produkcije

O kadrovskim promjenama u momčadi Uspinjače Gimke već smo pisali na našim stranicama. Danas Vam …

1. HMNL | Poznat raspored utakmica za sezonu 2020./21.!

Početkom sljedećeg mjeseca, 2. i 3. listopada kreće nova, 30. sezona 1. HMNL! Titulu prvaka …