2.HMNL-jug | Crnica – Heroji 2007 6:1 (2:0)

Šibenska Crnica i nakon 10 odigranih kola ima maksimalan bodovni učinak! Momčad Robertina Jelovčića u lokalnom je derbiju slavila protiv Heroja iz Vodica rezultatom 6:1!

Mjeritelj vremena: Josip Ćaleta-Car

CRNICA: Rafael Baričić, Josip Vukičević, Mario Žumberac, Franko Madić Baranović, Ivan Perica, Dragan Radman, Bruno Čivljak, Joško Žarković, Ante Mijat, Dragan Vuković, Ivan Zorica, Matej Grubišić, trener: Robertino Jelovčić

HEROJI 2007: Toni Kranjac, Marko Prolić, Mihovil Ledenko, Franko Skočić, Filip Babac, Ivan Škugor, Iko Bašić, Mario Orlović, Tino Junaković, Krešimir Jajaš, Josio Zekonjić, Zvonimir Rakić, trener: Ive Podrug

STRIJELCI: 1:0 Radman (4′), 2:0 Mijat (13′), 2:1 Zekonjić (29′), 3:1 Radman (31′), 4:1 Vuković (32′), 5:1 Baričić (38′), 6:1 Vuković (39′)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Crnica 5 (1+4); Heroji 2007  8 (3+5)

ŽUTI KARTONI: Perica (5′), Mijat (30′) – CRNICA

CRVENI KARTON: Kranjac (3′) – HEROJI 2007

IGRAČ UTAKMICE: Dragan Radman (CRNICA)

KOMENTAR SUSRETA:
Već u 3.minuti isključen je vratar gostiju Kranjac koji ruši Vukičevića u izglednoj situaciji za postizanje zgoditka. Sudac Topić je uz isključenje dosudio i penal, no udarac Mijata brani vratar Jajaš. No već u slijedećoj minuti domaćin je poveo golom danas vrlo raspoloženog Radmana. U 13.minuti Mijat donosi domaćinu 2:0, prednost koju je domaćin održao do odlaska na odmor. U nastavku gosti se vraćaju u utakmicu golom Zekonjića u 29.minuti za 2:1! No nada gostiju nije bila dugog vijeka. Crnica je golovima Radmana i Vukovića otišla na 4:1, te do kraja rutinski privela utakmicu kraju. Pokušaj gostiju da s golmanom-igračem dođu do povoljnijeg rezultata domaćin je kaznio golovima Baričića i Vukovića za na koncu uvjerljivih 6:1!
Crnica je tako osigurala naslov jesenskog prvaka, a predstoji im još slijedećeg vikenda veliki derbi gdje dolaze u Split kod drugoplasiranog Ustanika.

2.HMNL-zapad | “Taurusi” slavili na gostovanju kod Uspinjače Gimke!

U derbiju 2. kola 2.HMNL-zapad jučer je Futsal Gorica slavila na gostovanju kod Uspinjače Gimke …

Futsal Pula u fenomenalnoj utakmici nastavila pobjednički niz!

U 3. kolu 1.HMNL Futsal Pula je ugostila Square. Bila je to odlična utakmica u …