2.HMNL-Jug | Mejaši pobijedili u Murteru!

U četvrtak je odigrana zaostala utakmica 6. kola 2.HMNL-Jug u kojoj su u Sportskoj Dvorani Murterski škoj igrali Murter i Mejaši. U derbiju donjeg dijela tablice pobjedu je odnijela momčad Mejaša koja je tako ostala na sedmom mjestu i povećala prednost ispred Murtera koji je na osmom mjestu s četiri boda manje. U utakmici u kojoj se igralo gol za gol gosti su odnijeli pobjedu pogotkom u pretposljednjoj minuti susreta. U nastavku Vam donosimo kratak izvještaj s ove utakmice te trenutno stanje na tablici.

MNK MURTER – MNK MEJAŠI 3:4 (1:2)

STRIJELCI: 0:1 Čondić-Benek (7′), 1:1 ag-Juras (14′), 1:2 Vučemilović-Grgić (17′), 2:2 Jurlina (22′), 2:3 Babić (24′), 3:3 Kresović (31′), 3:4 Arar (39′)

Na prvi pogodak na susretu čekalo se do sedme minute susreta kada za početno vodstvo gostiju zabija Čondić-Benek. Domaćini su do izjednačenja došli autogolom Jurasa u 14. minuti, ali gosti samo tri minute kasnije vraćaju vodstvo preko Vučemilovića-Grgića te se rezultatom 1:2 otišlo na odmor. Dvije su minute u drugom poluvremenu trebale domaćinima da dođu do novog izjednačenja kada pogodak postiže Jurlina, ali samo dvije minute kasnije gosti ponovno vode, ovaj put preko Babića. Čekalo se potom do 31. minute na novi pogodak, a za treće izjednačenje na susretu zabija Kresović. Gosti ipak u pretposljednjoj minuti dolaze do pobjede i četvrtog vodstva na utakmici, a strijelac je Arar. Murter sutra ide u goste Ombli dok će Mejaši odmjeriti snage s gradskim rivalom, Geniusom, isto sutra. Genius će ovom susretu bar na papiru biti domaćin.

Trenutno stanje na tablici je:

Marin Kraljević je novinar i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. 31-godišnji magistar komunikacijske i informacijske tehnologije radi na portalu od lipnja 2020. godine.

Dean Moravac: “Isplatio nam se trud i rad tijekom cijele sezone.”

U prvoj utakmici finala doigravanja za prvaka Hrvatske u petak je Novo Vrijeme slavilo u …

Šibenik 1983 trijumfom u Velikoj Gorici ostao u utrci za 1.HMNL

U susretu 5. kola “Lige za popunu 1.HMNL” Šibenik 1983 je uvjerljivo slavio na gostovanju …