2.HMNL-jug | Preokret Mejaša protiv Jezera, Bačvice bolje od Omble

Jučer su odigrana dva susreta 2.HMNL-jug. U dvoboju četvrtfinala doigravanja za prvaka Mejaši su slavili protiv Jezera rezultatom 3:2, dok su Bačvice u razigravanju za opstanak ostvarili pobjedu protiv Omble. Uzvratni susreti na rasporedu su sljedećeg tjedna, a u nastavku Vam donosimo više detalja o jučer odigranim susretima.

MEJAŠI – JEZERA  3:2 (1:2)
STRIJELCI: 1:0 Vučemilović-Grgić (4′), 1:1 Bralić (7′), 1:2 Katuša (14′), 2:2 Romić (25′), 3:2 Petranić (37′)

U prvom susretu četvrtfinala doigravanja Mejaši su slavili protiv Jezera rezultatom 3:2. Splitski “Div iz predgrađa” poveo je već u 4. minuti golom Vučemilović-Grgića, no gosti su do poluvremena golovima Bralića i Katuše preokrenuli susret i na odmor otišli s prednošću 1:2. No ipak, Splićani su u nastavku došli do preokreta, te golovima Romića i Petranića ostvarili minimalnu prednost uoči uzvrata na Murteru.

BAČVICE – OMBLA  3:1 (0:1)
STRIJELCI: 0:1 I. Vlahušić (10′), 1:1 Barać (31′), 2:1 Gale (35′), 3:1 Imeri (39′)

U drugom jučer odigranom susretu na splitskim Gripama u sklopu razigravanja za opstanak snage su odmjerili Bačvice i Ombla. Ombla je povela golom Ive Vlahušića u 10. minuti, a rezultat se nije mijenjao sve do završnih 10 minuta kada Bačvice golovima Baraća, Gale i Imerija dolaze do preokreta i prednosti 3:1 uoči uzvrata koji je na rasporedu sljedeći tjedan u Dubrovniku.

Na koncu podsjetimo još jednom na rezultate prvih susreta četvrtfinala doigravanja i razigravanja za opstanak koji su odigrani u subotu i nedjelju.