2.HMNL-zapad | Remi Jesenja i Otočca, COVID-19 odgodio dvoboj Pule i Bjelovara

Jučer su na rasporedu bila dva susreta 9.kola 2.HMNL-istok, no samo je jedan odigran. Dvoboj Futsal Pule i Bjelovara nije odigran zbog pozitivnog nalaza na korona-virus kod gostujuće momčadi, koja će tako u samoizolaciju. Odigran je zato dvoboj između Jesenja i Otočca, gdje je momčad Dine Kovača nastavila s razočaravajućim izdanjima, te je golom u poslijednjoj minuti izbjegla poraz. U izuzetno ubudljivom susretu Rumbak je golom u 37.minuti doveo Jesenje na prag pobjede, no Ostović s dva zgoditka u 39.minuti kreira veliki preokret. No ipak, u poslijednjoj minuti kod gostiju je isključen Tonković, a Jesenje golom Vincelja dolazi do konačnih 3:3. Remi je na koncu rezultat kojim su najzadovoljniji u Puli i Velikoj Gorici, jer je pretendent na naslov prvaka ostao bez dva boda.
Sutra će se igrati u Puli, gdje Veruda dočekuje Sisciu, dok će 9.kolo u ponedjeljak zaključiti Petrinjčica i Rab.

9.KOLO

JESENJE – OTOČAC  3:3 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Rumbak (4′), 1:1 Ostović (27′), 2:1 Rumbak (37′), 2:2 Ostović (39′), 2:3 Bronzović (39′), 3:3 Vincelj (40′)

Liga Prvaka | Poznato šest sudionika 1/16 finala!

Ovog tjedna se igraju utakmice 1/32 finala UEFA Futsal Lige Prvaka. Zbog situacije s pandemijom …