2.HMNL-istok | Aurelia pobjedom zadržala šanse za titulu!

Sinoć je u Slavonskom Brodu odigrana zaostala utakmica 14. kola 2.HMNL-istok. Snage su odmjerili Brod 035 i Aurelia. Domaćini su poveli 2:0, ali su gosti onda nanizali pet pogodaka i zadržali matematičke šanse za osvajanje titule. Vodeće tri momčadi još imaju po dvije utakmice za odigrati, a trenutni lider Osijek ima četiri boda prednosti, dok drugoplasirana Nova Gradiška ima tri boda prednosti. U nastavku Vam donosimo kratak izvještaj sa sinoćnje utakmice te stanje na tablici.

14. KOLO:

BROD 035 – AURELIA FUTSAL 2:5 (2:2)

STRIJELCI: 1:0 Mihić (4′), 2:0 Cvitković (14′), 2:1 Nospak (15′), 2:2 Nospak (19′), 2:3 Markić (34′), 2:4 Pedić (34′), 2:5 Mijić (35′)

Domaćini su odlično otvorili utakmicu i do prvog pogotka došli u 4. minuti susreta preko Mihića. Deset minuta kasnije je Cvitković udvostručio prednost domaće momčadi. Minutu kasnije i minutu prije kraja poluvremena Nospak je zabio dva pogotka i vratio utakmicu na početak. Rezultatom 2:2 se otišlom na odmor, a novi pogodak vidjeli smo tek u 34. minuti, točnije dva pogotka. Pogađali su Markić i Pedić za preokret gostiju, a konačan rezultat je postavio Mijić minutu kasnije. Pobjedom rezultatom 2:5 na gostovanju u Slavonskom Brodu vinkovačka Aurelia je zadržala matematičke šanse za osvajanje titule, a do kraja prvenstva još ju očekuju utakmice protiv Nove Gradiške i Autodijelova Tokić. Brod 035 je i nakon poraza četvrti te su mu također ostale dvije utakmice, protiv Osijeka i Nove Gradiške. S obzirom na međusobne duele momčadi iz samog vrha vjerujemo kako nas očekuje uzbudljiva završnica sezone na “Istoku”.