2.HMNL-Istok | Mala Mljekara – Brod 035 | Izvještaj

U zadnjoj utakmici 7. kola valpovački ”Mljekari” su na domaćem terenu zahvaljujući raspoloženim strijelcima Mariu Žaji i Arijanu Tomazu porazili vodeći Brod 035 i tako su s nova tri boda uspjeli pobjeći iz donjeg dijela tablice….

Delegat: Robert Fičok (Osijek)

MALA MLJEKARA: Petrović, Vujević, Mijatov, M. Šutalo, Smolčić, Kovačević, J. Šutalo, Perošević, Soldo, Žaja, Tomaz, Barišić, Đuranić, Šabjan.
Trener: –

BROD 035: Konrad, Jelčić, Bundavica, Galić, Družić, Sivrić, Martić, Petrović, Ruhek.
Trener: Ivica Čorluka

STRIJELCI:  1:0 Žaja (13′), 1:1 Petrović (13′), 2:1 Tomaz (15′), 3:1 Mijatov (18′), 3:2 Družić (19′), 4:2 Žaja (27′), 5:2 Tomaz (37′), 5:3 Jelčić (37′), 5:4 Petrović (40′)

ŽUTI KARTONI: Mala mljekara: Perošević (3′) M. Šutalo (24′), Tomaz (25′), Žaja (28′) Brod 035: Ruhek (11′), Sivirić (12′)

ISKLJUČENJE:  nije bilo

KOMENTAR:

Sve do 13. minute mreže su mirovale u Sportskoj dvorani Valpovo gdje su se sastale predposljednja i vodeća ekipa 2. Hrvatske malonogometne lige Istok. Prvi su poveli domaći preko Maria Žaje, ali su gosti iz Slavonskog Broda u istoj minuti i poravnali golom Maria Petrovića.

Domaći ne posustaju i s golovima Arijana Tomaza i Davora Mijatova u 18. minuti vode 3:1. Gosti se također ne predaju i do odmora smanjuju prednost domaćih. Strijelac drugog gola za Brod 035 je bio Marko Družić.

I na počeku nastavka mreže su mirovale, a prvi gol u drugom dijelu je ponovo postigao Žaja. Tomaz svojim drugim golom povećava prednost Valpovčana na nedostižnih 5:2 i Brođani samo do kraja susreta uspijevaju smanjiti na samo gol nedostatka.

Valpovački malonogometaši su još jednom dokazali da su ”negostoljubiv’ domaćin, te da i ekipe iz vrha tablice ne mogu računati na bodove kada gostuju u Valpovu. U sljedećem kolu ekipa Male mljekare gostuje u Dardi, dok će vodeći Brod 035 igrati na domaćem terenu protiv Našica.

Duje Bajrušović prvo je pojačanje “Funcuta” za novu sezonu!

Duje Bajrušović novi je igrač Šibenika 1983! Vijest je to koju je šibenski klub objavio …