2.HMNL-Istok | Osijek i Brod 035 podijelili bodove!

Sinoć je odigrana prva utakmica 8. kola 2.HMNL-Istok u kojoj su se sastali trenutno vodeća momčad prvenstva, Osijek, i branitelj naslova i trenutno trećeplasirana momčad prvenstva, Brod 035. U utakmici u kojoj se praktički igralo gol za gol ove dvije momčadi su podijelile bodove te je utakmica završena rezultatom 4:4. Ovim remijem je domaćin prekinuo savršeni niz od pet pobjeda od početka prvenstva. U nastavku Vam donosimo kratak izvještaj s utakmice te trenutno stanje na tablici.

MNK OSIJEK – MNK BROD 035 4:4 (3:3)

STRIJELCI: 0:1 Đurković (1′), 1:1 Šalaj (4′), 1:2 Đurković (4′), 2:2 Petrušić (5′), 2:3 Gačić (17′), 3:3 Dakić (18′), 4:3 ag-Gačić (23′), 4:4 Cindrić (33′)

Početak utakmice donio je puno uzbuđenja za gledatelje u dvorani Zrinjevac. Gosti odlično otvaraju utakmicu i u prvoj minuti susreta dolaze do početnog vodstva preko Đurkovića. Tri minute kasnije Šalaj zabija za poravnanje rezultata, ali u istoj minuti drugi pogodak zabija Đurković za novo vodstvo Brođana. Vodstvo gostiju je kratko trajalo jer Osječanima novo poravnanje rezultata već u idućoj minuti donosi Petrušić. Mreže su potom mirovale sve do 17. minute kada goste do trećeg vodstva na susretu dovodi Gačić, ali ni ovo vodstvo nije dugo trajalo. Dvije minute prije kraja poluvremena Osijek ponovno dolazi do izjednačenje, a ovaj put strijelac je Dakić te se rezultatom 3:3 otišlo na odmor. Domaćini dolaze do preokreta u trećoj minuti susreta kada loptu u vlastitu mrežu nesretno šalje Gačić no deset minuta kasnije za četvrto izjednačenje na susretu i konačnih 4:4 zabija Cindrić.

Trenutno stanje na tablici je:

Marin Kraljević je novinar i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. 31-godišnji magistar komunikacijske i informacijske tehnologije radi na portalu od lipnja 2020. godine.

Dean Moravac: “Isplatio nam se trud i rad tijekom cijele sezone.”

U prvoj utakmici finala doigravanja za prvaka Hrvatske u petak je Novo Vrijeme slavilo u …

Šibenik 1983 trijumfom u Velikoj Gorici ostao u utrci za 1.HMNL

U susretu 5. kola “Lige za popunu 1.HMNL” Šibenik 1983 je uvjerljivo slavio na gostovanju …