2.HMNL-istok | Uvjerljiva pobjeda Osijeka, remi Nove Gradiške i Broda

Jučer su odigrana dva susreta 5. kola 2.HMNL-istok. Osijek je na gostovanju kod Autodijelova Tokić ostvario uvjerljivu pobjedu, dok su Nova Gradiška i Brod podijelili bodove odigravši 4:4. Posljednji susret 5. kola odigrat će se večeras u Slavonskom Brodu gdje Brod 035 dočekuje Slatinu.
Više detalja o jučer odigranim susretima donosimo u nastavku.

5. KOLO

Izuzetno uzbudljiv susret odigran je u Novoj Gradišci gdje je domaćin bio na rubu pobjede, da bi na koncu uzeo samo bod. Nakon 1:1 u prvom poluvremenu, u nastavku Nova Gradiška dolazi do prednosti 4:1, te se doimalo tada da će ostvariti novu pobjedu. No ipak, gosti su u završnici susreta s tri uzastopna zgoditka došli do 4:4.
Osijek je u Pleternici nadigrao Autodijelove Tokić zadržavši maksimalan bodovni učinak, te su se “bijelo-plavi” izjednačili na vrhu ljestvice s vinkovačkom Aureliom. Dvostruki strijelci za momčad Saše Voldina bili su Šalaj, Vilhelm i Čavar.

NOVA GRADIŠKA – BROD  4:4 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 Marjanović (4′), 1:1 Kovačević (8′), 2:1 Batalo (24′), 3:1 Batalo (26′), 4:1 Mihić (29′), 4:2 Nižić (34′), 4:3 Baričević (38′), 4:4 Nižić (39′)

AUTODIJELOVI TOKIĆ – OSIJEK  1:9 (0:5)
STRIJELCI: 0:1 Pandurević (2′), 0:2 Šalaj (3′), 0:3 Gelo (4′), 0:4 Vilhelm (9′), 0:5 Šalaj (14′), 0:6 Šerić (30′), 0:7 Čavar (33′), 0:8 Čavar (34′), 0:9 Vilhelm (38′), 1:9 Hodak (40′)