2.HMNL-istok | Vinkovci velikim preokretom do pobjede protiv Slatine

U jučer odigranom dvoboju 13. kola 2.HMNL-istok Vinkovci su na svom parketu slavili protiv Slatine preokrenuvši zaostatak 1:4 u pobjedu 5:4! Domaćin je poveo u 12. minuti golom Ćuka, no gosti već u sljedećoj minuti dolaze do izjednačenja preko Kupresa, a autogolom Kujundžije u 16. minuti do minimalne prednosti nakon prvih 20 minuta. U nastavku Šantić s dva zgoditka donosi gostima velikih 1:4, te je malotko tada vjerovao da Vinkovčani mogu do punog plijena. No ipak, Begović je vratio nadu, a golom Antunovića domaćin se potpuno vratio u igru. U junaka se na koncu prometnuo Kujundžija koji s dva zgoditka donosi Vinkovcima sva tri boda.
Ovom pobjedom Vinkovčani su prekinuli negativan niz od 4 poraza, otisnuvši se prema stabilnoj sredini ljestvice. Slatina je pak nakon dvije vezane pobjede upisala poraz. U sljedećem kolu Slatinu očekuje novi težak ispit kada im u goste dolaze Autodijelovi Tokić, dok će Vinkovčani gostovati kod Jakšića. Spomenimo i kako se danas u posljednjem susretu 13. kola sastaju Futsal Olimpijac i Brod.

13.KOLO

Josip Juretić: “Napravit ćemo sve da budemo u najboljem izdanju i pobijedimo.”

AFC Universitas je u prvoj utakmici četvrtfinalne serije upisao poraz protiv Futsal Dinama na gostujućem …

Zvonimir Šućur: “Idemo u Pulu odigrati dobru utakmicu”

Igrači Šibenika 1983 na najbolji mogući način otvorili su kvalifikacije za ulazak u 1.HMNL slavljem …