MNL Sesvete | Odigrana 4. kola

Logo Malonogometne lige Sesvete
MNL Sesvete

Odigrano 4. kolo lige  Serije A

U svakom poluvremenu po 3:1 CB DOBERMAN porazio STRIKANE MATANOVE , CVIJETNO u samoj završnici spretniji i nanosi prvi poraz odličnom ELBI BASLERU , MNK TEXAS predvođen nadahnutim MIKULIČEM te izvanrednim vratarom PETROVIĆEM uzeo je mjeru BILIČ ERIČ-u , OD SUMRAKA DO ZORE HR skinuo skalp vodečem MNK KOBILJAKU .

[standings league_id=35 template=extend logo=false]

Odigrano 4. kolo lige Serije B

CB SUPERHIK podario sedmicu AD TOKIĆ , DOM GOGA odigrala utakmicu iz nerazumljivih razloga bez gasa što je odličnom SINI INPULSU omogučilo visoku pobijedu , ŽAP se počastio PIZZERIOM VIKTORY u režiji  brače TOLIĆ , samo na momente u ravnopravnoj  utakmici bodove osvaja INTERCONNECT ponajviše zahvaljujuči majstoriji IGORA BEGOVIĆA , utakmica sa puno rezultatskog preokreta MASS i CIAK zaslužena podijela bodova.

[standings league_id=36 template=extend logo=false]

Odigrano nepotpuno 4. kolo lige Serije C

SQUADRA za zgoditak bolj od SLASTIČARA , Brača KRNJAK odvela ASTRO CAFFE do pobijede , MONTING preokretom u drugom dijelu porazio CB DESKU , TRNAVA savladala GEMICRO za 4 pobijedu u nizu , ŠOSTERA načeo VRBOVČANE sa dva zgoditka a VUKELIĆ zapečatio pobijedu BUČKURIŠA.

[standings league_id=37 template=extend logo=false]

Odigrano 5. kolo na Umjetnoj Travi

BOGDANI nanjeli peti poraz BELOVARU , ŽUTI išamarali golovima umornu ŠD DUBRAVU , u derbiju CB ENIGMA bolja od TRNAVE , CB REMI je…o iznenadio PS ZOO FARMU , LA LA GRADNJA desetkom preko CB PARADOXA.

[standings league_id=34 template=extend logo=false]

Odigrano nepotpuno 4. kolo lige 5+1

PIZZERIA FANTASI u režiji DALIBORA GABUDA porazila EDO GRADNJU , IVAN RANČIĆ sretno i spretno donio bodove CH ROSNIJU u posljednjoj minuti , SVINJICE petardom ispratili MNK VIKTORIJU i nanjeli im 4 poraz u nizu , Vratar NOČNIH PTICA spasio je svoju momčad od težek poraza protiv vodečie ekipe lige STARIH ZVONA , VOLOVČICA rezultatski masakrirala CB PAPALINO , HEFEST DOM zgodicima u prvom dijelu porazio BANANOSE.

[standings league_id=38 template=extend logo=false]

Malonogometni turnir – Križopolje 2015

Pozivamo sve da se povodom blagdana Sv. Križa, odazovu na obilježavamo dane Križpolja 2015., malenog …

Sponzorirani oglas | Još dva dana za prijavu na Staropramen cup

Još samo dva dana i tri mjesta ostala su za prijavu na ovogodišnji Staropramen cup …