Logo Malonogometne lige Sesvete
MNL Sesvete

Odigrano 8. kolo lige  Serije A – 1. kolo doigravanja

LIGA ZA OSTANAK

BILIĆ & ERIĆ pobijedom nad BASLER OSIGURANJEM bodovno je poravnao sa istoimenom ekipom , MNK CVJETNO odradili pošteno utakmicu i rutinski porazili STRIKANE MATANOVE.

LIGA ZA PRVAKA

OD SUMRAKA DO ZORE dolazi do bodova iz desetrrca sa zvukom sirene ali tjekom utakmice šata su sve MNK KOBILJAK i SUMRAK promašili za nevjerovati , STOLARIJA BAN MNK TEXAS otkinula bod CB DOBERMANU i učinili još neizvijesniju borbu za šampionsku titulu.

[standings league_id=35 template=extend logo=false]

Odigrano 8. kolo lige Serije B

U pravoj golijadi ŽAP se bolje snašao u samoj završnici sa tri zgoditka preokrenuo rezultat i gurnuo MASS u poraz , DENIS VUKELIĆ na 15 sec. do kraja utakmice matira vratara CIAKA VARTE i donosi veliku radost svojoj ekipi DOM ZA STARE GOGA , SUPERHIK i DUBRAVA podijelili bodove  ali  SUPERHIK je taj koji treba žaliti za pobijedom , SINI IMPULS ništa novo još jedna pobijeda jedini novitet ili veliko iznenađenje je zgoditak HAMZE MEŠIĆA , INTERCONNECT dolazi do bodova u srazu sa AD TOKIĆ  tek u 30 minuti utakmice iako su imali dva puta igrača više tijekom susreta.

[standings league_id=36 template=extend logo=false]

Odigrano 7. kolo lige Serije C

TRNAVA u derbiju kola porazila ASTRO CAFFE i došla na korak do naslova prvaka , Četri zgoditka FRANE ŠOSTERE za visoku pobijedu BUČKURIŠA , CB DESKA porazila 2 u 12 četiri na krilima dvojca DOMINIK LUKA TKALČEC , SQUADRA pronašla žrtvu u ROST SPORTU , VRBOVEC JUG sa četri zgoditka potopio ambicije GEMICRO-a , SLASTIČARI popili sedmicu protiv inspiriranog MONTINGA.

[standings league_id=37 template=extend logo=false]

Odigrano 10. kolo na Umjetnoj Travi

BOGDANI solidni u prvom dijelu ali PSO ZOO FARMA razorna u drugom što rezultat zorno pokazuje , LA LA GRADNJA pobijedom i napaokon zgodicima DOMINIKA TKALČECA nad ŽUTIMA potvrdili naslov prvaka , CB REMI se poigravao sa nemočnim CB PARADOXOM , BELOVAR pružio naj partiju sezone ali ipak pobijeda odlazi u CB ENIGMU , TRNAVA desetkom osakatila CB KORSEL.

La La Gradnja, pobjednici lige na umjetnoj travi

Pobjednički sastav: Iveljić , Tkalčec , Jozić , Spajić , Martić , Gavrić , Jurić , Šimić , T.Vučković , V. Vučković , Knezović.

[standings league_id=34 template=extend logo=false]

Odigrano 8. kolo lige 5+1

HEFEST DOM sa zvukom sirene do bodova , EDO GRADNJA na poluvremenu u prednosti ali pobijeda odlazi u lokal CB PAPALINO , DALIBOR GABUD bio je glavni kreator pobijede PIZZERIE nad odličnim NOČNIM PTICAMA , u svakom poluvremenu po jedan zgoditak za 2:0 veliku pobijedu CH ROSNIA nad BANANOSIMA , STARA ZVONA na krilima svoje mladosti JOSIPA ŠUŠKOVIĆA i MICHAELA KUNTIČA porazili DRUŽBA PERE KVRŽICE , velika pogreška vratar SVINJICA POLJAKA donjela je ogromna tri boda VOLOVČICI.

[standings league_id=38 template=extend logo=false]

Malonogometni turnir – Križopolje 2015

Pozivamo sve da se povodom blagdana Sv. Križa, odazovu na obilježavamo dane Križpolja 2015., malenog …

Sponzorirani oglas | Još dva dana za prijavu na Staropramen cup

Još samo dva dana i tri mjesta ostala su za prijavu na ovogodišnji Staropramen cup …