2.HMNL| Brod 035 – Split Tommy | Izvještaj

U 1.kolu “Lige za prvaka”, Split Tommy je znatno teže od očekivanog došao do pobjede u Slavonskom Brodu! Splićani su tek u završnici slomili otpor gostiju i slavili rezultatom 5:8!

Mjeritelj vremena: Deni Špiranec

BROD 035: Željko Konrad, Đuro Ereiz, Josip Ravlić, Robert Ruhek, Ivica Pavić, Hrvoje Mišić, Miroslav Konopek, Danijel Martić, Tomislav Ferić, Mario Petrović (kap.), Ivan Barišić, Almedin Bundavica, Marko Gavrić, trener: Ivica Čorluka

SPLIT TOMMY: Mate Tešija, Ante Ćorluka, Alen Protega, Saša Subotić, Josip Suton, Branko Laura (kap.), Andrija Bogdanović, Franco Jelovčić, Josip Bilandžić, trener: Mato Stanković

STRIJELCI: 1:0 Mišić (1.min.), 1:1 Subotić (4.min.), 1:2 Jelovčić (6.min.), 2:2 Konopek (11.min.), 2:3 Bogdanović (18.min.), 3:3 Ereiz (20.min.), 3:4 Subotić (22.min.), 4:4 Mišić (24.min.), 5:4 Pavić (27.min.), 5:5 Ćorluka (28.min.), 5:6 Ćorluka (29.min.), 5:7 Suton (32.min.), 5:8 Ćorluka (40.min.)

AKUMULIRANI PREKRŠAJI: Brod 035 4 (2+2); Split Tommy 4 (1+3)

IGRAČ UTAKMICE: Ante Ćorluka (SPLIT TOMMY)

Split Tommy nastavlja svoj pobjednički niz i u “Ligi za prvaka”, no pobjeda je ostvarena znatno teže no što je itko mogao očekivati. Istina, Splićani su u Brod došli bez nekoliko igrača (Burilović, Gudelj-Velaga…), no oni najbitniji su bili tu, a momčad Mate Stankovića teškom je mukom došla do bodova u Slavoniji.
Domaćin je poveo već u 1.minuti golom Mišića, da bi Splićani golovima Subotića i Jelovčića preokrenuli rezultat. Dugo se igralo u ritmu “gol za gol”. Na odmor se otišlo s rezultatom 3:3, nakon što je Ereiz izjednačio u poslijednjoj minuti. Splićani su u 22.minuti poveli golom Subotića, da bi domaćin golovima Mišića i Pavića preokrenuo rezultat u svoju korist i povelo u 27.minuti rezultatom 5:4! No tu je bio kraj od strane domaćina. Splićani su golovima Ćorluke preokrenuli rezultat u svoju korist i na koncu upisali očekivanu pobjedu. Ćorluka je u poslijednjoj minuti zaokružio hattrick za konačnih 5:8!
Već u utorak slijedi nastavak natjecanja. Splićani će na novo gostovanje kod Grobnika, koji je iznenadio pobjedom u Sisku, dok će Brođani u Sisak na dvoboj poraženih iz 1.kola. Domaćin je danas ugodno iznenadio vrlo dobrim otporom i s optimizmom mogu gledati na nastavak natjecanjima. Na njima je sada da dobre igre prikažu protiv Siscie i Grobnika, jer to su ipak konkurenti za 2.mjesto. Budimo realni, usprkos današnjem lošijem izdanju, Splićani su momčad koja bi kroz ovo natjecanje trebala potvrditi svoju klasu i izboriti povratak na prvoligašku scenu.

2014-04-03-12-27-929-split tommy

Dubrovačko-neretvanska županijska liga | Prvi poraz Čibače, Čilipi na vrhu!

Odigrani su susreti 6. kola Dubrovačko-neretvanske županijske lige. Prvi ovosezonski poraz upisala je Čibača koju …