VIDEO | Argentina preko Portugala do velikog finala!

Argentina je drugi finalist Svjetskog prvenstva u Kolumbiji! U polufinalnom susretu Argentina je slavila protiv Portugala rezultatom 5:2 i izborila finale u kojem je čeka Rusija. Portugal će pak u dvoboj za 3.mjesto protiv Irana.

ARGENTINA – PORTUGAL  5:2 (4:1)

STRIJELCI: 1:0 Borruto (5′), 1:1 Re (9′), 2:1 Stazzone (11′), 3:1 Vaporaki (12′), 4:1 Brandi (13′), 5:1 Cuzzolino (36′), 5:2 Tiago Brito (37′)

Prvi sudac: Ondrej Černy (CZE)
Drugi sudac: Gean Telles (BRA)
Treći sudac: Saša Tomić (CRO)
Četvrti sudac: Francisco Rivera (MEX)

Argentina je povela u 5.minuti kada Borruto prima dugu loptu i prebacuje vratara Bebea za 1:0! Uzvratio je Portugal u 9.minuti nakon što Bruno s desne strane na drugoj vratnici pronalazi slobodnog suigrača koji zabija za 1:1! Susret je odlučen sredinom 1.poluvremena kada Argentina u 3 minute postiže 3 zgoditka za zbnačajnu prednost 4:1! Stazzone i Vaporaki su golovima na drugoj vratnici zabili za 3:1, a u 13.minuti Miguel neoprezno gubi loptu na vlastitoj polovici, a Brandi to kažnjava golom za 4:1! Rezultat je to s kojim se otišlo na odmor, a na novu promjenu čekali smo sve do 36.minute kada Cuzzolino nakon prekida zabija s 10ak metara za nedostižnih 5:1! Do kraja je Portugal uspio igrom s golmanom-igračem tek ublažiti poraz, no slaba je to utjeha. Argentina je pobjedom ostvarila svoj najbolji rezultat u povijesti na svjetskim prvenstvima, dok će Portugal pokušati ponoviti 2000.godinu kada je na Gvatemali osvojena bronca.
Najzanimljivije detalje susreta donosimo u video-sažetku.

Najava 1. kola kupa za regiju “Jug”

Sredinom tjedna na rasporedu su susreti 1. kola malonogometnog kupa regije „Jug“. Glavnina momčadi su …

CROfutsal i Megamix Radio Hvar pokreću radijsku emisiju o futsalu!

Sa sutrašnjim danom okrećemo novu stranicu u medijskoj promidžbi futsala. CROfutsal u suradnji s Megamix …