MNK Kijevo Knauf – MNK Petrinjčica 9:5, 4:4 (1:1)

FC Nacional – MNK Osijek 031 8:7, 3:3, 2:2 (0:1)
SD Sutinska Vrela
Suci: Vecko i Blažević

NACIONAL: Škorić, Hučić, Bonković, Banek, Šnjarić, Halilović, Ko.Morina, Lazanin, Šestić, Suvajac, Ugarković, Hodžić. TRENER: Robert Grdović

OSIJEK 031: Palić, Kojić, Grabić, Bujević, Dubravac, Balaško, Hačinković, Gregić, Šimašek, Cvetko, Tominac, TRENER: Ćuturdić Branimir

STRIJELCI: 0:1 Cvetko 5′, 0:2 Gabrić 21′, 1:2 Ko.Morina 23′, 2:2 Bonković 28′, 3:2 Halilović 44′, 3:3 Gabrić 45′.

PENALI: NACIONAL (Morina, Bonković, Ugarković, Šestić, Banek), OSIJEK (Kojić, Dubravac, Cvetko, Šimašek)

Novigrad
Vrijeme: 21h00
Gradska Dvorana
Suci: Josip Dumić (Rijeka), Sendi Soldatić (Potpićan), Robi Stojaković (Opatija)
Delegat: Alena Paliska (Buzet)
Mjeritelj vremena: Marino Reinić (Novigrad)

POTPIĆAN 98 ABS AD Tokić: Begić, Škiljan, Braušić, Drndić, V.Hoxha, Fejzić (18′ ž.k.), Tomljanović, Mataja, Sandić (34′ ž.k.), F.Hoxha (17′ ž.k.)

VRGORAC GTP: Luketin, Kraljević, Pervan, Lalić, Mijatović, Ramić, Bebić, Rakušić

STRIJELCI: 0:1 Pervan 3′, 0:2 Bebić 5′, 0:3 Kraljević 6′, 0:4 Ramić 25′, 0:5 Rakušić 28′, 0:6 Kraljević 34′, 0:7 Kraljević 35′, 0:8 Lalić 38′.

MNK LIKA ŠPORT – MNK PORTO TOLERO 3:4 (1:3)

Odlična utakmica u Gospiću ! Porto Tolero je uzbudljivoj utakmici i nakon dramatične završnice uspio pobijediti domaći sastav Lika Šport te se plasirati u četvrtfinale Hrvatskog Futsal Kupa.

Pred oko stotinjak gledatelja Porto je puno bolje otvorio utakmicu – nakon deset minuta igre Porto je vodio 2:0 pogotcima Saše Burđeleza i Josipa Peara. Nekoliko minuta kasnije domaći sastav uspijeva smanjiti rezultat, ali pred kraj prvog poluvremena Porto se ponovno odvaja na dva razlika, a ovaj put strijelac je Boris Malić.

Već na samom početku drugog dijela Lika Šport smanjuje na 3:2 i nošeni publikom pokušavaju postići i izjednačujući pogodak. Ipak, sredinom drugog poluvremena Porto koristi grešku domaćih igrača, brzo se odigrava kontra te Boris Malić postiže svoj drugi pogodak na utakmici.

Zadnjih pet minuta Lika Šport zaigrala je sa golmanom-igračem te se ušlo u vrlo dramatičnu završnicu. Uspjeli su postići jedan pogodak te smanjiti rezultat na samo jedan gol zaostatka. Do kraja su imali još nekoliko izglednih prilika, ali Porto Tolero se nekako uspio obraniti i možemo zasluženo slaviti teško izborenu pobjedu.

Tekst: mnkportotolero.blog.hr

MNK Uspinjača – MNK Kutina 11:1

U dvorani Sutinska Vrela u sklopu osmine finala Hrvatskog futsal kupa Uspinjača je dočekala momčad MNK Kutine koja se inače natječe u 2.HMNL–Sjever. Od prve minute žuta podmornica je kontrolirala utakmicu te na kraju slavila s visokih 11:1. Najraspoloženiji u sastavu Uspinjače je bio Matošević s čak 4 postignuta gola, dok su presotale pogotke postizali Grbeša, Čirjak, Reed te po dvaput Đulvat i Bartoluci.

MNK Uspinjača: Jukić, Đulvat, Petrović, Grbeša, Bartoluci, Matošević, Matan, Reed, Čirjak, Grcić, Grahovac, Modrušan

Završnica:

Inače, ždrijeb četvrtfinala Hrvatskog Futsal Kupa održat će se u četvrtak u prostorijama HNS-a s početkom u 12 sati.

1. utakmice ¼ završnice igraju se 28/29.02.2012.g.
2. utakmice ¼ završnice igraju se 6/7. 03.2012.g.

1. utakmice ½ završnice igraju se 13/14.03.2012.g.
2. utakmice ½ završnice igraju se 20/21.03.2012.g.

KUP | Vrgorac rutinski preko Splita do finala!

Vrgorac je u finalu kupa Hrvatske! Momčad Krešimira Čubelića rutinski je slavila protiv Splita, te …

KUP | Olmissum kroz rulet penala do finala kupa!

Omiški Olmissum prvi je finalist kupa Hrvatske! U prvom polufinalu odigranom na splitskim Gripama momčad …