Asti uvjerljivom pobjedom u derbiju sačuvao vrh!

Odigrani su susreti 24.kola talijanske lige, a vodeći dvojac ostvario je nove pobjede. Pescara je slavila na gostovanju kod Napolija, no konačnih 3:6 ne otkriva kako je teško aktualni prvak došao do nove pobjede. Imao je Napoli prednost 3:2, no Pescara je preokretom ipak došla do pobjede kojom zadržava priključak za vodećim Astijem. Asti je u derbiju kola deklasirao Real Rieti rezultatom 9:3, no vrijedi istaknuti kako je nakon prvih 20 minuta bilo samo 1:0! Acqua& Sapone je kod kuće remizirala s ekipom Kaos Futsal u susretu u kojem su gubili 0:2 i 2:4, a izdvajamo i remi Lazia i Montesilvana u kojem su domaći do izjednačenja došli 7 sekundi prije kraja susreta.
U nastavku Vam donosimo pregled svih rezultata 24.kola, te ligašku ljestvicu.

REZULTATI 24.KOLA:
Acqua&Sapone Emmegross – Kaos Futsal  4:4 (2:4)
Asti – Real Rieti  9:3 (1:0)
Axed Group Latina – Carlisport Cogianco  1:1 (0:1)

2.HMNL-jug | Najava 4.kola

U vikendu pred nama na rasporedu su utakmice 4.kola 2.HMNL-jug. U nastavku Vam donosimo raspored …

1.HMNL | Odgođen dvoboj Osijeka i Universitasa!

Utakmica 4.kola 1.HMNL između Osijeka i splitskog Universitasa je odgođena! Nakon što jučer nije odigran …