Barcelona i Kairat u finalu UEFA Futsal Cupa!

Barcelona i Kairat Almaty igrat će u finalu UEFA Futsal Cupa! U iznimno zanimljivim polufinalnim susretima, Barcelona je s 2 gola u poslijednjoj minuti slavila protiv domaćeg Sportinga (5:3), dok je Kairat nakon produžetaka slomio otpor moskovske Dine!

FC Barcelona – Sporting Club de Portugal  5:3 (1:1)

Barcelona je u sjajnoj utakmici slavila protiv domaćeg Sportinga! Poveo je Sporting golom Dioga u 12.minuti, no Barcelonin Dyego u 16.minuti vraća stvari na početak. Na odmor se otišlo s rezultatom 1:1, a onda Barcelona u nastavku s 2 gola Wildea dolazi do osjetnije prednosti, 3:1! No Sporting se nije predavao. João Matos u 33.minuti zabija za 3:2, a Caio u 37.minuti donosi novo izjednačenje! Ipak, branitelj naslova izbjegao je produžetke zabivši u poslijednjoj minuti za novu prednost! U junaka se prometnuo bateria zabivši pola minute prije kraja za 4:3! Pokušaj Sportinga da s golmanom-igračem dođe do izjednačenja nije urodio plodom. Vratar Paco Sedano zabio je sa zvukom sirene u prazan gol za konačnih 5:3 i veliko slavlje “blaugrane”!

ISK Dina Moskva – Kairat Almaty  4:7 (3:3; 0:1)

Još veću dramu i neizvijesnost gledali smo u drugom polufinalnom susretu! Kairat je nakon produžetaka slavio protiv Dine i izborio finale, a istaknuo se sjajni Leo s 4 postignuta zgoditka! Leo je u 11.minuti zabio jedini zgoditak u 1.poluvremenu, a u 24.minuti Esquerdinha zabija za 1:1! Rezultat je to koji se nije mijenjao sve do same završnice, a onda dolazimo do nevjerovatnog scenarija. Leo je u 36.minuti zabio za 1:2, a kada je svojim trećim zgoditkom u 39.minuti zabio za 1:3 djelovalo je da je pitanje pobjednika odlučeno. Do kraja je ostalo nepunih 90 sekundi! No u poslijednjoj minuti Esquerdinha  i Prudnikov zabijaju u igri s golmanom-igračem i odvode utakmicu u produžetke! U produžetcima je Kairat ipak slomio otpor Dine. Divanei, Douglas i Lukaian zabili su za 3:6, Prudnikov je vratio nadu Rusima, a konačan omjer postavio je Leo svojim četvrtim zgoditkom na isteku vremena za konačnih 4:7! Kairat će tako igrati s Barcelonom za naslov prvaka Europe, dok Dini ostaje utjeha susreta za 3.mjesto protiv domaćina!

Uskoro Vam donosimo i video-sažetke susreta!

2.HMNL-zapad | Zagreb 92 u Sisku do nove pobjede

Jučer je odigran posljednji susret 2. kola 2.HMNL-zapad u kojem je Zagreb 92 ostvario drugu …

2.HMNL-istok | Osijek, Aurelia i Brod 035 ostvarili nove pobjede

Jučer su odigrana tri susreta 2. kola 2.HMNL-istok, a nove pobjede upisali su Osijek, Aurelia …