BiH | Zrinjski od 0:4 u do 4:4 u fantastičnoj završnici derbija!

Jučer je odigran gradski derbi, ujedno i derbi Premijer lige BiH u kojem su se ogledali MNK Zrinjski i MNK Mostar SG. U fantastičnoj utakmici pred prepunim tribinama dvorane “Bijeli Brijeg” u Mostaru, gosti su imali velikih 0:4 sve do 3 minute prije kraja, a onda “plemići” koje s klupe vodi naš Nikola Tomičić sjajnom završnicom dolaze do remija.

MNK ZRINJSKI – MNK MOSTAR SG  4:4 (0:2)

STRIJELCI: 0:1 Bošković (17′), 0:2 Marić (18′), 0:3 Pavlović (33′), 0:4 Pavlović (34′), 1:4 Suton (38′), 2:4 Ivanković (38′), 3:4 Ćavar (39′), 4:4 Ivanković (40′)

U otvorenoj utakmici gosti su u završnici 1.poluvremena došli do značajne prednosti golovima Boškovića i Marića. Do odmora je Zrinjski mogao smanjiti, no kazneni udarac Sutona brani raspoloženi Galić koji je i najzaslužniji što su gosti na odmor otišli s prednošću, jer je reprezentativni vratar u prvih 20 minuta bio izuzetno raspoložen.
U nastavku Galić i dalje ostaje nerješiva enigma za momčad Nikole Tomičića, koji se odlučuje na igru s golmanom-igračem, no takva igra omogućila je Pavloviću da s 2 zgoditka dovede svoju momčad na prag pobjede. Rezultat 0:4 u 34.minuti doimao se nenadoknadivim. No nisu tako mislili domaći, koji u završnici susreta dolaze do remija s “okusom” pobjede. Junak remija Zrinjskog je Ivan Ivanković, donedavni igrač dubrovačkog Squarea, koji je golom u poslijednjim sekundama susreta postavio konačnih 4:4!
Remijem su zasigurno najsretniji u Sarajevu, jer se Centar Sarajevo pobjedom protiv Sofića ima priliku bodovno poravnati s Mostarcima na vrhu “lige za prvaka”. Mostar SG zadržao je 3 boda prednosti ispred Zrinjskog, koliko ima i Centar Sarajevo uz utakmicu manje. U slijedećem kolu momčad Nikole Tomičića očekuje nas novi derbi, jer idu u goste kod Centar Sarajevo. Mostar SG pak na svom parketu dočekuje Tango.

Liga Prvaka | Poznato šest sudionika 1/16 finala!

Ovog tjedna se igraju utakmice 1/32 finala UEFA Futsal Lige Prvaka. Zbog situacije s pandemijom …