Divisione Calcio a 5 | Odigrani susreti 8.kola!

Prethodnog vikenda odigrani su susreti 8.kola talijanske Divisione Calcio a 5. Vodeći Carlisport Cogianco odigrao je 4:4 kod Astija, no odličan je to rezultat za Carlisport jer je Asti do 30.minute imao prednost 4:1! Nastavlja se pak agonija Luparensea koji je kod kuće poražen od Real Rietia rezultatom 2:5! Domaći poraz upisao je i Lazio od Latine, čime su Rimljani ostali u nezavidnoj situaciji na dnu ljestvice. No imali su Rimljani velikih 3:0 na poluvremenu, da bi gosti u nastavku preokrenuli rezultat na 3:5! Istim rezultatom slavio je i Montesilvano kod poslijednjeplasiranog Napolija, a jedinu domaću pobjedu upisala je Pescara protiv Kaos Futsala (3:1).