U Italiji su odigrani susreti 4.kola, a CROfutsal Vam u nastavku donosi kratak pregled odigranih susreta i ljestvicu nakon 4 odigrana kola.

Acqua&Sapone Emmegross – Lazio  2:0 (1:0)
Gruppo Fassina Luparense – Axed Group Latina  2:4 (1:3)
Lollo Caffè Napoli – FC5 Corigliano Futsal  4:5 (3:2)
Pescara – Carlisport Cogianco  4:2 (3:1)
Real Rieti – Montesilvano  4:4 (1:2)
Kaos Futsal – San Vincenzo Cosenza  ODGOĐENO
Asti je bio slobodan!

Acqua&Sapone je s po jednim golom u svakom poluvremenu ostvario pobjedu protiv Lazia. Acqua&Sapone je tako nakon 2 remija ostvario prvu ovosezonsku pobjedu, dok Lazio ostaje tek na jednom osvojenom bodu. Veliko iznenađenje priredila je Latina trijumfom kod Luparensea. Prva je to pobjeda Latine nakon što je u prva 3 kola upisala jednako toliko poraza. Corigliano je u Napulju do pobjede došao preokretom u završnici susreta. Imao je domaćin prednost 4:3, da bi najprije Lemine u 38.minuti zabio za izjednačenje, a puni plijen gostima donosi Dentini sekundu prije kraja! Corigliano tako nakon 4 odigrana kola iznenađujuće drži vrh ligaškog poretka. Aktualni prvak Pescara je bez većih problema ostvarila kod kuće pobjedu protiv Carlisporta rezultatom 4:2! U poslijednjem susretu danas su Real Rieti i Montesilvano podijelili bodove odigravši 4:4! Ishod je to s kojim u konačnici mogu biti zadovoljniji domaćini, s obzirom da su gosti imali rezultatsku prednost tijekom čitava susreta, a bod domaćinu donio je Maluko sa zvukom sirene.