Dobovec Pivovarna Kozel novi prvak Slovenije!

Dobovec Pivovarna Kozel novi je malonogometni prvak Slovenije! Oni su u finalu doigravanja slavili protiv branitelja naslova KMN Oplast Kobarid ukupnim omjerom 3:0! Nakon prve 2 pobjede ostvarene kod kuće Dobovec Pivovarna Kozel je treću pobjedu ostvario u gostima nakon penala, a junak susreta bio je slovenski reprezentativni vrata Alen Mordej koji je obranio 3 udarca domaćih sa 6 metara! Mogli su gosti slaviti i nakon regularnog dijela. Golovima Roka Mordeja imali su 0:2 nakon prvih 20 minuta, no u nastavku domaći preko Vulikiča i Uršiča dolaze do izjednačenja. Tada na scenu stupa Alen Mordej koji brani udarce Ručne, Skubina i Vulikiča, a za goste su sigurni R.Mordej, Marot i Kroflič za veliki trijumf svoje momčadi!
Spomenimo i kako je 3.mjesto osvojio RE/MAX Maribor koji je poražen u Litiji 2:1, no poraz je to koji nije bio bitan za Mariborčane s obzirom da su na svom parketu slavili rezultatom 4:1!

FINALE:
KMN Oplast Kobarid – Dobovec Pivovarna Kozel 2:5
(0:2, 2:2)

STRIJELCI: 0:1 Mordej (5′), 0:2 Mordej (19′), 1:2 Vulikič (32′), 2:2 Uršič (37′)

2.HMNL-istok | Podjela bodova u golijadi Nove Gradiške i Broda 035

U posljednjem susretu 14. kola 2.HMNL-istok Nova Gradiška i Brod 035 su podijelili bodove odigravši …

UEFA Futsal Liga prvaka | Poznati termini dvoboja osmine finala

Krovna europska nogometna organizacija UEFA danas je objavila termine dvoboja osmine finala UEFA Futsal Lige …