Približava se početak utakmica u glavnoj kvalifikacijskoj skupini za EURO 2012. CROfutsal online futsal magazina priprema veliku akciju u kojoj ćemo pokušati na što detaljniji način popratiti sve što se dešava u kvalifikacijskim grupama te vam nastojati donijeti što više detalja, fotografija, linkova za gledanje utakmica itd. Za početak pogledajte par detalja...

EURO 2012 | Raspored utakmica glavne kvalifikacijske faze

UEFA Euro 2012

Oni koji bi željeli u živo pratiti neku od utakmica najbliže to mogu uraditi u susjednoj nam Sloveniji gdje je grad Laško ugošćuje grupu 6 sa Italijom, Latvijom, Bosnom i Hercegovinom te domaćinom Slovenijom. Činjenica da se u sred grada nalazi i tvornica poznatog piva sigurno je dodatni mamac za ljubitelje futsala. Pogledaje za početak detalje sa rasporedom događanja po grupama:


Grupa 1

24-27.2.2011
Baku (Azerbejdžan)
Dvorana: Palace of Sport
Delegat: DIMIC Zoran (SRB)
Suci:
DREBUZHAN Sergey (UKR)
KRESTA Jan (CZE)
SIVIC Borut (SVN)
TOMIC Saša (CRO)

24.2.2011
18.30 Španjolska – Francuska
21.00 Azerbejdžan – Kazakhstan
25.2.2011
18.30 Kazakhstan – Španjolska
21.00 Azerbejdžan – Francuska
27.2.2011
18.30 Francuska – Kazakhstan
21.00 Španjolska – Azerbejdžan


Grupa 2

24-27.2.2011
Rotterdam (Nizozemska)
Dvorana: Topsportcentrum
Delegat: HUSZÁR István (HUN)
Suci:
CACHIA Franco (MLT)
FRITZ Pascal (FRA)
MASSINI Francuskasco (ITA)
NILHOLT Fredric (SWE)
Suci Observer: TIVOLD Stefan (SVN)

24.2.2011
18.00 Rusija – Finska
20.30 Nizozemska – Srbija
25.2.2011
18.00 Srbija – Rusija
20.30 Nizozemska – Finska
27.2.2011
15.30 Finska – Srbija
18.00 Rusija – Nizozemska


Grupa 3

24-27.2.2011
Bielsko Biala (Poljska)
Dvorana: Hala Widowiskowo-Sportowa Bbosir
Delegat: DI FELICE Fabrizio (ITA)
Suci:
BENAZZI Abdallah (NED)
IVANOV Oleg (UKR)
PANAYIDES Petros (CYP)
STAMOULIS Epaminondas (GRE)
Suci Observer: HERZOG Antonin (CZE)

24.2.2011
16.30 Portugal – Makedonija
19.00 Poljska – Bjelorusija
25.2.2011
16.30 Bjelorusija – Portugal
19.00 Poljska – Makedonija
27.2.2011
15.30 Makedonija – Bjelorusija
18.00 Portugal – Poljska


Grupa 4

24-27.2.2011
Tirgu Mures (Rumunjska)
Dvorana: CS CITY’US
Delegat: DARAWSHI Talal (ISR)
Suci:
CETIN Kamil (TUR)
KOVACS Gabor (HUN)
LEHTINEN Toni (FIN)
VELIKIY Sergey (RUS)
Suci Observer: DIAS Pedro (POR)

24.2.2011
16.30 Češka Republika – Norveška
19.00 Rumunjska – Slovačka
25.2.2011
16.30 Slovačka – Češka Republika
19.00 Rumunjska – Norveška
27.2.2011
16.30 Norveška – Slovačka
19.00 Češka Republika – Rumunjska


Grupa 5

24-27.2.2011
Kharkiv (Ukrajina)
Dvorana: Palace of Sport “Lokomotiv”
Delegat: BEUSAN Mateo (CRO)
Suci:
COLBASIUC Vladimir (MDA)
MANTEV Petar (MKD)
SORESCU Bogdan (ROU)
VASIC Sreten (SRB)
Suci Observer: PETROU Antonis (CYP)

24.2.2011
17.00 Ukrajina – Belgija
19.30 Mađarska – Turska
25.2.2011
17.00 Belgija – Mađarska
19.30 Ukrajina – Turska
27.2.2011
16.30 Turska – Belgija
19.00 Mađarska – Ukrajina


Grupa 6

24-27.2.2011
Lasko (Slovenija)
Dvorana: Tri Lilije
Delegat: VAN DEN BEKEROM Martinus (NED)
Suci:
FERNANDES COELHO Eduardo Jose (POR)
KAMMERER Stephan (GER)
KUUSK Ainar (EST)
SLIVA Aleksandras (LTU)
Suci Observer: FILPPU Jyrki (FIN)

24.2.2011
17.30 Italija – Latvija
20.00 Slovenija – Bosna i Hercegovina
25.2.2011
17.30 Bosna i Hercegovina – Italija
20.00 Slovenija – Latvija
27.2.2011
15.30 Latvija – Bosna i Hercegovina
18.00 Italija – Slovenija


O nama Administrator

avatar

Moglo bi vas zanimati

Franco Jelovčić u radijskoj emisiji CROfutsala!

Ovoga tjedna našu radijsku emisiju na MEGAMIX RADIO HVAR snimali smo u ponedjeljak, tj. jučer. …

EURO 2022. | Izrael, Danska, Crna Gora i Švicarska izborili slijedeću rundu kvalifikacija

U sjeni dvoboja Hrvatske i Češke za plasman na Svjetsko prvenstvo, proteklih su dana odigrani …