EURO 2022. | Srbiji pobjeda u prvom dvoboju dodatnih kvalifikacija

U prvom susretu dodatnih kvalifikacija za Europsko prvenstvo koje će se od 19. siječnja do 06. veljače održati u Nizozemskoj, Srbija je protiv Bjelorusije u Kragujevcu slavila rezultatom 3:1, te je tako stekla prednost uoči uzvrata koji je na rasporedu za dva dana u Minsku.
Srbija je povela u 7. minuti golom Aleksića koji je spretno reagirao na odbijenu loptu vratara nakon udarca Rakića. U 18. minuti nakon ubačaja Kocića sa strane loptu je u vlastiti gol skrenuo Scherbich i donio Srbiji prednost 2:0 na poluvremenu. U 28. minuti Pršić se i sam upisao u listu strijelaca zabivši na asistenciju Kocića za 3:0, da bi u završnici susreta  nadu Bjelorusima  golom za konačnih 3:1 donio Los. U srijedu je na rasporedu uzvrat u Minsku, te ćemo doznati posljednju reprezentaciju sudionicu Europskog prvenstva u Nizozemskoj.
U nastavku Vam donosimo snimke svih postignutih zgoditaka.

1:0 Aleksić (7′)

2:0 ag-Scherbich (18′)

3:0 Pršić (28′)

3:1 Los (38′)

Raspored i delegiranje službenih osoba 3. i 4. utakmice finala doigravanja

U petak i nedjelju na rasporedu su treći i četvrti susret finala doigravanja za prvaka …

VIDEO | Marinović strijelac u gostujućoj pobjedi kod ElPozo Murcie!

Dario Marinović nastavlja sa sjajnim igrama u Španjolskoj! Hrvatski reprezentativac postigao je novi zgoditak u …