FIFA WC 2021. | Pobjede Češke, Maroka, Brazila i Portugala

Drugog dana natjecanja na Svjetskom prvenstvu u Litvi odigrana su četiri susreta, a sigurne pobjede ostvarili su Češka, Maroko, Brazil i Portugal. Češka je protiv Paname pitanje pobjednika riješila u prvih 10 minuti kada predvođena sjajnim Seidlerom dolazi do velikih 0:4! Premijernu pobjedu na Svjetskom prvenstvu ostvario je Maroko koji je s visokih 0:6 porazio Solomonske otoke. Najuvjerljiviju pobjedu dana ostvario je Brazil protiv Vijetnama (1:9) uz 4 zgoditka Ferraoa, dok je najuzbudljivije bilo u dvoboju Portugala i Tajlanda, gdje je Tajland vodio 1:0, da bi europski prvaci u završnici prvog poluvremena došli do izjednačenja, a u nastavku do potpunog preokreta i pobjede 1:4!

U nastavku Vam donosimo video-sažetke jučer odigranih susreta.

PANAMA – ČEŠKA  1:5 (0:4)
STRIJELCI: 0:1 Zaruba (2′), 0:2 Seidler (5′), 0:3 Seidler (9′), 0:4 Seidler (10′), 0:5 Rešetar (30′), 1:5 Goodridge (39′)

VIDEO | Panama – Češka

SOLOMONSKI OTOCI – MAROKO  0:6 (0:3)
STRIJELCI: 0:1 El Mesrar (2′), 0:2 Saoud (3′), 0:3 El Fenni (18′), 0:4 Bakkali (28′), 0:5 Boumezou (31′), 0:6 Borite (34′)

VIJETNAM – BRAZIL  1:9 (1:5)
STRIJELCI: 0:1 Rodrigo (3′), 0:2 Ferrao (5′), 0:3 Ferrao (7′), 1:3 Dinh Hung (14′), 1:4 Dieguinho (14′), 1:5 Pito (19′), 1:6 Ferrao (21′), 1:7 Ferrao (24′), 1:8 Dieguinho (28′), 1:9 Leonardo (36′)

TAJLAND – PORTUGAL  1:4 (1:1)
STRIJELCI: 1:0 Sornwichian (16′), 1:1 Bruno Coelho (20′), 1:2 Erick Mendonça (27′), 1:3 Zicky (30′), 1:4 Pany Varela (32′)

Danas su na rasporedu susreti 1. kola u grupama E i F, a raspored donosimo u nastavku.

Vilnius Arena GRUPA “F” 19:00 Argentina – SAD

Novo Vrijeme, Vrgorac, Crnica i Futsal Dinamo u utrci za superkup!

Kao što smo već najavili na našim stranicama, danas i sutra u vrgoračkom Domu sportova …

FIFA WC 2021. | Rusija i Maroko prvi četvrtfinalisti!

Rusija i Maroko prvi su četvrtfinalisti Svjetskog prvenstva koje se održava u Litvi! U jučer …