Grupa A | Italija osigurala plasman na EURO!

Pobjedom protiv Nizozemske, Italija je osigurala nastup na Europskom prvenstvu! Momčad Roberta Menichellija je nakon tijesne pobjede protiv Bjelorusije (2:1) ostvarila novu pobjedu, čime je uoči poslijednjeg kola osigurala nastup na EURO-u. O 2.mjestu koje vodi u dodatne kvalifikacije odlučit će susreti poslijednjeg kola. Gruzija se sastaje s Italijom koja nema rezultatski imperativ, no za očekivati je da nastup u dodatnim kvalifikacijama osigura pobjednik dvoboja Bjelorusije i Nizozemske.

NIZOZEMSKA 2-4 ITALIJA

Uzbudljivo je bilo u dvoboju Italije i Nizozemske. Talijani su postigli 2 gola u 2 minute (Honorio, Patias) za 2:0, no Nizozemska se vraća u igru. El Morabiti u 9.minuti zabija za 1:2, a u 14.minuti Bouzambou zabija za 2:2! Talijani ipak na odmor odlaze s minimalnom prednošću zahvaljujući novom golu Patiasa za 2:3! U nastavku su dugo mreže mirovale, da bi konačan omjer postavio Bordignon u 36.minuti!

GRUZIJA 1-1 BJELORUSIJA

Dvoboj Gruzije i Bjelorusije okončan je podjelom bodova, a zanimljivo je da su oba zgoditka postignuta unutar 12 sekundi! Nakon 0:0 u prvih 20 minuta, Roninho u 22.minuti dovodi Gruziju u vodstvo, da bi samo 12 sekundi kasnije Chernik zabio za 1:1, što će se pokazati kao konačan rezultat. Gruzija je tako novim remijem ostala u igri za plasman u dodatne kvalifikacije, no Bjelorusija ima veliku priliku da pobjedom protiv Nizozemske dođe do baraža.

2.HMNL-zapad | Bjelovar slavio na Rabu, Veruda bolja od Lošinja

Odigrani su prvi susreti 5.kola 2.HMNL-zapad u kojima su Bjelovar i Veruda opravdali uloge favorita …

Olmissum se pobjedom u derbiju učvrstio na vrhu ljestvice!

U derbiju 4.kola 1.HMNL gledali smo reprizu prošlosezonskog finala. Aktualni prvak Olmissum je na omiškom …