Grupa F | Kazahstan i Češka osigurali nove pobjede!

Nakon odigranih susreta 2.kola grupe “F” kvalifikacija za Europsko prvenstvo, došli smo do očekivanog raspleta. Kazahstan i Češka ostvarili su nove pobjede, te će u međusobnom ogledu odlučivati o plasmanu na EURO. Makedonija i Danska će pak odigrati utakmicu bez rezultatskog značaja.

MAKEDONIJA 3-7 ČEŠKA

Nakon što je u 1.kolu Češka teško došla do pobjede protiv Danske, a Makedonija ostavila vrlo dobar dojam protiv Kazahstana, očekivali smo znatno više neizvijesnosti u ovom dvoboju. No Češka je na krilima super-raspoloženog Rešetára nadigrala Makedoniju i slavila s uvjerljivih 3:7! Makedonija je odlično otvorila susret i povela već u 3.minuti golom Daniela de Souze, no već u 5.minuti Záruba vraća stvari na početak. Pred odlazak na odmor Rešetár donosi minimalnu prednost Češkoj (1:2), a u nastavku je momčad Tomaša Neumanna potopila sva nadanja Makedonije. Rešetár, Koudelka i Záruba donose Češkoj velikih 1:6 sredinom nastavka i tu je susret odlučen. Do kraja je Rešetár postigao i četvrti zgoditak, dok su poraz Makedonije ublažili de Souza i Petrović.

KAZAHSTAN 5-0 DANSKA

Kazahstan je pred svojim navijačima u Almatyju ostvario očekivanu pobjedu protiv Danske. Momčad brazilskog stručnjaka Cacaua susret je odlučila već u 1.poluvremenu koje je okončano s uvjerljivih 4:0! Mrežu Danske načeo je Zhamankulov u 4.minuti, da bi do odmora zabijali još Leo, Pershin i Douglas. KOnačnih 5:0 postavio je Suleimenov u poslijednjoj minuti susreta. O dominaciji Kazahstana dovoljno govori podatak da je Danska u 40 minuta susreta uputila tek 6 udaraca u okvir gola Higuite.
Kazahstan i Češka tako će u utorak igrati dvoboj za 1.mjesto u kojem je Kazahstanu dostatan i remi. U kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo također odigranim u Almatyju, Kazahstan je uvjerljivo slavio protiv Češke, te bi sve osim njihove nove pobjede bilo veliko iznenađenje.

2.HMNL-jug | Genius i Split nastavili pobjednički niz

Jučer su odigrana tri susreta 4.kola 2.HMNL-jug u kojima su pobjede ostvarili splitski klubovi. U …

Crnica ispustila pobjedu protiv Futsal Dinama!

U susretu 4.kola 1.HMNL Crnica i Futsal Dinamo su podijelili bodove odigravši 3:3! Šibenčani su …