IZ SVIJETA | Cartagena pobjedom preuzela prvo mjesto!

Jimbee Cartagena za koju igraju naš reprezentativac Dario Marinović i bivši igrač Novog Vremena ApfelLucao je upisala visoku gostujuću pobjedu protiv posljednjeplasirane momčadi španjolskog prvenstva, O Parrula te je tako preuzela vodeću poziciju u španjolskom prvenstvu. Cartagena sad ima bod više od drugoplasiranog Levantea i dva boda više i utakmicu manje od trećeplasirane Palme Futsal. U nastavku vam donosimo kratak izvještaj s ove utakmice.

O PARRULO – JIMBEE CARTAGENA 2:6 (0:3)

STRIJELCI: 0:1 Waltinho (2′), 0:2 Solano (5′), 0:3 Solano (9′), 0:4 Juanpi (29′), 1:4 Chis Kevin (30′), 2:4 Chis Kevin (32′), 2:5 Franklin (33′), 2:6 Waltinho (37′)

Cartagena je ekspresno ušla u ovaj susret te je već u 9. minuti na semaforu stajao rezultat 0:3. Dvaput je pogađao Solano, a jednom Waltinho. Za prvi i treći pogodak je asistirao Lucao. Uslijedio je potom period od 20 minuta igre bez pogotka kojeg prekida Juanpi povisivši prednost svoje momčadi na +4. Igra domaćina s golmanom-igračem koju su koristili od samog početka drugog poluvremena se konačno isplatila u 30. i 32. minuti kad Chis Kevin postiže dva pogotka i dovodi svoju momčad na zaostatak od dva gola, ali samo minutu kasnije Franklin dovodi goste na nova tri gola prednosti. Domaćini su nastavili s golmanom-igračem što im se nije isplatilo. Štoviše, tri minute prije kraja susreta Lucao presjeca jedan napad, dodaje do Waltinha koji zabija na prazan gol i postavlja konačnih 2:6. Cartagena je ovom pobjedom preuzela lidersku poziciju, a u subotu je čeka veliki derbi doma kad im u goste dolazi Barcelona.

Novinar i voditelj marketinga na portalu.

Josip Juretić: “Napravit ćemo sve da budemo u najboljem izdanju i pobijedimo.”

AFC Universitas je u prvoj utakmici četvrtfinalne serije upisao poraz protiv Futsal Dinama na gostujućem …

Zvonimir Šućur: “Idemo u Pulu odigrati dobru utakmicu”

Igrači Šibenika 1983 na najbolji mogući način otvorili su kvalifikacije za ulazak u 1.HMNL slavljem …