IZ SVIJETA | Cartagena pobjedom prekinula negativan niz!

Cartagena našeg reprezentativca Darija Marinovića je u subotu odigrala utakmicu 27. kola španjolskog prvenstva. Protivnik joj je bila devetoplasirana Zaragoza te je upisana visoka pobjeda rezultatom 7:0 čime su prekinuli negativan niz od četiri poraza zaredom u ligi. Serija loših rezultata ih je udaljila od prvog mjesta prvenstvene ljestvice te se trenutno nalaze na trećem mjestu sa 51 osvojenim bodom i šest bodova manje od vodećeg Levantea. Cartagenu u nedjelju očekuje gostovanje kod jedanaestoplasirane Osasune Magne. U nastavku vam donosimo kratak izvještaj s utakmice gdje je strijelac jednog pogotka bio i naš reprezentativac.

JIMBEE CARTAGENA – ZARAGOZA 7:0 (5:0)

STRIJELCI: 1:0 Bebe (6′), 2:0 Marinović (7′), 3:0 Waltinho (12′), 4:0 Avellino (18′), 5:0 Waltinho (19′), 6:0 Avellino (39′), 7:0 Waltinho (40′)

Početak utakmice je nagovjestio kako će ovo biti jednosmjerna utakmica. S dva brza pogotka Bebea u 6. i našeg Marinovića u 7. minuti domaćini su došli do vodstva od 2:0. Pet minuta je domaćinima trebalo da dođu do novog pogotka, a strijelac je bio najbolji igrač utakmice, Waltinho. Gosti su potom u zadnjim minutama prvog poluvremena zaigrali i s golmanom-igračem što domaćini kažnjavaju s nova dva pogotka u razmaku od samo minute. Prvo je u 18. minuti pogodio Avellino, a potom minutu kasnije Waltinho postiže svoj drugi pogodak na utakmici. Na odmor se otišlo rezultatom 5:0 te se na nove pogotke čekalo do posljednjih minuta utakmice kada su gosti ponovno preuzeli rizik s golmanom-igračem, ali Avellino i Waltinho novim pogocima u 39. i 40. minuti stavljaju “točku na i” u ovoj utakmici za ogromnih 7:0. Još je između ova dva pogotka i igrač gostiju, Sanchez Colchon zaradio crveni karton.

Urednik sam i voditelj marketinga na CROfutsal portalu. Na portalu sam od lipnja 2020. godine.

Izabrana najbolja momčad završnog turnira Lige Prvaka!

Najbolja momčad UEFA Futsal Lige Prvaka je objavljena na UEFA-inoj stranici. Izbor je proveo UEFA-in …

SLOVENIJA | Dobovec “trokorakom” do finala!

Jučer je treću utakmicu polufinalne serije odigrao Dobovec naših reprezentativaca Vedrana Matoševića, Luke Perića i …